Home / Aktualności / Star Wars: Squadrons – nowa gra z uniwersum Gwiezdnych wojen już jest

Star Wars: Squadrons – nowa gra z uniwersum Gwiezdnych wojen już jest

Jeśli macie dosyć gier z uniwersum Gwiezdnych Wojen to chyba nie możecie się uważać za prawdziwego fana Star Wars. Dla wszystkich pozostałych czekających na kolejny tytuł jeśli chodzi o ten świat, Electronic Arts, Motive Studios i Lucasfilm przygotowało Star Wars: Squadrons, wciągające, pierwszoosobowe kosmiczne pojedynki kosmiczne rozgrywające się w ukochanej galaktyce Star Wars.

Gwiezdne Wojny: Eskadry będą zawierać ekscytujące pojedynki dla wielu graczy, a dokładnie 5 na 5, monumentalne bitwy flotowe oraz oryginalną historię osadzoną w ostatnich dniach Imperium Galaktycznego i powstania Nowej Republiki po wydarzeniach z Powrotu Jedi.

Gra zostanie wydana 2 października 2020 roku na PlayStation 4, Xbox One, PC za pośrednictwem Origin, Steam i Epic Games Store, i będzie można w nią grać przez zestawy Virtual Reality (VR) na PlayStation 4 i PC. Twórcy przygotowali ponadto specjalne wydarzenie, którym jest EA Play Live 19 czerwca o 1 rano naszego czasu. Wtedy będzie też można zobaczyć rozgrywkę w Star Wars: Squadrons na własne oczy.

EA potwierdziło również, że gra będzie w pełni obsługiwać joysticki i joysticki HOTAS. Opublikowali także minimalne i zalecane wymagania systemowe, które można zobaczyć poniżej.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.