Home / Aktualności / STAR WARS Battlefront II, Mass Effect: Andromeda oraz NFS Payback niebawem w EA / Origin Access

STAR WARS Battlefront II, Mass Effect: Andromeda oraz NFS Payback niebawem w EA / Origin Access

ea-access-origin

Już niebawem posiadacze subskrypcji EA Access (Xbox One) oraz Origin Access (PC) zyskają kilka ciekawych gier w tym Mass Effect: Andromeda, Need For Speed Payback oraz STAR WARS Battlefront II. Podczas gdy pierwsza z nich dostępna będzie w pełni tego słowa znaczeniu, tak dwie pozostałe będzie można przetestować przez 10 godzin. Jeśli nam się spodobają i je kupimy, nasze poczynania w grze będą kontynuowane.

Najnowsza część kosmicznej sagi Mass Effect: Andromeda jest kolejnym wielkim tytułem AAA, które trafiają na platformę EA / Origin Access w tym roku po niedawnej premierze Titanfall II i Battlefield 1. Posiadacze tych subskrypcji skorzystają również z Dead Space 3 – również kosmicznej eksploracji w najbliższej przyszłości. Jak dowiadujemy się ze strony EA, udostępni ona również ograniczoną czasowo wersję The Sims 4, najprawdopodobniej razem z Dead Space 3.

Obecnie w kolekcji EA / Origin Access znajduje się ponad 50 gier z licznymi jak się dowiadujemy tytułami, które zawitają na nie już niebawem. Co istotne, dodawane gry są całkiem nowe, co znacząco podnosi atrakcyjność subskrypcji. Minusem z naszego punktu widzenia jest to, że tak jak EA Access dostępne jest dla konsol Xbox One, tak Origin Access umożliwia gry na platformie PC. Oznacza to oczywiście konieczność podwójnego płacenia jeśli chcielibyśmy mieć możliwość gry na obu platformach. 

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.