Home / Gry / Star Wars Battlefront i Mirror’s Edge Catalyst już niebawem w EA Access i Origin Access

Star Wars Battlefront i Mirror’s Edge Catalyst już niebawem w EA Access i Origin Access

ea-accessCzłonkowie subskrypcji EA Access na Xbox One oraz Origin Access na PC będą mieli kolejny powód do zadowolenia, jako że jeszcze przed końcem tego roku będą oni mogli grać w Mirror’s Edge Catalyst, Star Wars: Battlefront oraz jak się dowiadujemy w UFC 2 płacąc opłatę w postaci kilkunastu złotych miesięcznie.

Jeśli nie posiadacie żadnego z tym subskrypcji, to warto się nad nią zastanowić, jako że oferuje ona pokaźną bibliotekę gier w tym Need for Speed, Battlefield 4, Hardline, Crysis 3, Unravel i inne.

Co więcej, na rejestrując się na Origin Access można pobrać zupełnie za darmo klasykę strategii Dungeon Keeper na PC, zaś posiadacze Xbox One i subskrypcji EA Access otrzymali właśnie klasyki z Xbox 360 a mianowicie Heavy Weapon, Bejeweled 2, Bejeweled 3, Feeding Frenzy 1 i 2, jak również Zumę. Po więcej informacji zachęcamy na stronę EA AccessOrigin Access

origin-access

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.