Home / Aktualności / Spyro Reignited Trilogy już we wrześniu na Nintendo Switch i platformie Steam

Spyro Reignited Trilogy już we wrześniu na Nintendo Switch i platformie Steam

Odnowiona gra Spyro Reignited Trilogy, która sprawiła, że fani zakochali się ponownie w „fioletowym smoku z lat 90-tych” już 3 września ląduje na Nintendo Switch oraz PC poprzez platformę Steam. 

Nieważne jak lubisz grać, Spyro zapewni zabawę dla każdego gracza. Ci szukający możliwości gry w drodze mogą wziąć Spyro Reignited Trilogy na swoją następną przygodę dzięki Nintendo Switch w trybie przenośnym. Zremasterowana trylogia daję też użytkownikom PC poprzez dystrybucję Steam coś, czego należy wypatrywać w tym roku, z możliwościom gry w grafice nawet 4K oraz nieograniczoną ilością klatek na sekundę na wspieranych konfiguracjach.

By uczcić 21 lat ratowania Smoczych Krain przez Spyro dzięki odnowionej wersji, główny developer Toys for Bob zaprasza fanów do oglądania specjalnego livestreamu na kanale Twitch Games Done Quick  3 września o godzinie 19:00. Podczas streamu fani będą mieli okazję zobaczyć to, jak studio upamiętnia premierę gry na tych dwóch platformach oraz na to, jak gracze mogą się włączyć do zabawy

Spyro Reignited Trilogy to multum zabawy i nostalgiczny powrót do pamiętnej rozgrywki z lat 90-tych, ale w pięknej oprawie HD. Trylogia zawiera ponad 100 poziomów, ulepszone sekwencje z nagrodami, wesołą Spyro-gromadę (m.in. ważka Sparx, Hunter, Sheila, Agent 9 i Sgt. Byrd) oraz wiele więcej.  Na zawartość tej jedynej w swoim rodzaju trylogii składają się również ulepszone lokacje, poprawione sterowanie i przerobione scenki przerywnikowe.

Jak gdyby nie było wystarczająco powodów do ekscytacji, Activision Publishing, Inc. , spółka zależna Activicion Blizzard, Inc., zaaranżowało spektakularne spotkanie dwóch ikon gier wideo, ponieważ Spyro dołącza do wyścigu w nadchodzącym Grand Prix Spyro & Friends w Crash Team Racing Nitro-Fueled, zapowiedzianym na 30 sierpnia*. Grad Prix, dostępne bez dodatkowych opłat dla wszystkich, którzy kupili podstawową grę, zapewnia po raz pierwszy ikonicznemu fioletowemu smokowi wstęp na imprezę CTR.

W Grand Prix Spyro & Friends gracze mogą pędzić przez Spyro Circuit, nowy tor tematycznie nawiązujący do przygód smoka. W programie przewidziane jest kolekcjonowanie klejnotów, unikanie wiązek fajerwerków oraz (oczywiście) nisko przelatujące owce. Spyro nie ruszy w te zmagania sam, ponieważ do fioletowego rajdowca dołączą jako grywalne postacie Hunter i Gnasty Gnorc, a Sparx weźmie udział w zabawie jako ochronna maska podobna do Aku Aku na trasie Spyro Circuit. Grand Prix Spyro & Friends przyniesie ze sobą także mnóstwo innej gorącej zawartości, którą gracze mogą uzyskać podczas połączenia z internetem, jak nowe pojazdy Spyromobile, Gnasty Ride oraz Dragon Fly, jak również inne przedmioty w Pit Stopie, na przykład nowe Gem Paint Jobs oraz związane stylizacją z żywiołami koła, skóra Viking Polar, skórka Orc Big Norm i wiele więcej!

Spyro Reignited Trilogy rozpali ogień na nowych platformach Nintendo Switch (Toys for Bob) oraz PC (Iron Galaxy) via Steam 3 września. Crash Team Racing Nitro-Fueled oraz Crash Team Racing Nitro-Fueled – Nitros Oxide Edition (Digital Deluxe) od Beenox są już globalnie dostępne na PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Ogromna ilość epickich wyzwań i podróży w stylu Spyro dostępna w obu grach wystarczy, by dostarczyć fanom niezliczonych godzin rozrywki. 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.