Home / Aktualności / Sprawdź swoje umiejętności w symulatorze wózka widłowego – Best Forklift Operator

Sprawdź swoje umiejętności w symulatorze wózka widłowego – Best Forklift Operator

Jeśli chodzi o symulatory to już chyba doczekaliśmy się wszystkiego – począwszy od symulatora kozy, chirurga, myjki ciśnieniowej aż po vana z jedzeniem. Teraz do kolekcji dołącza symulator wózka widłowego od Gamedust, wydawcy Best Forklift Operator. Pod koniec stycznia zaprezentował on nowy zwiastun trybu VR, a teraz zaprasza do wypróbowania darmowej wersji demonstracyjnej gry.

Dzięki wspomnianej produkcji będziemy mogli poczuć się jak operator wózka widłowego, testując produkcję, zarówno w pełnym trybie wirtualnej rzeczywistości, jak i korzystając z klawiatury oraz myszki bądź kontrolera. Demo symulatora dostępne jest na Steam w ramach festiwalu gier Next Fest. Testowa wersja Best Forklift Operator jest tylko namiastką tego, jak prezentować się będzie jej pełna odsłona. Deweloperzy wciąż pracują nad wprowadzeniem elementów, na które zwracali uwagę gracze.

Na ten moment można wypróbować jeden wózek i wykonać nim cztery zadania. Ponadto dostępny jest tryb praktyki, który pozwoli na dokładniejsze zaznajomienie się ze sterowaniem pojazdem. Dzięki wersji demo można dobrze zapoznać się z grą, jeszcze zanim trafi ona do Wczesnego Dostępu.

Best Forklift Operator to symulator, który da niepowtarzalną okazję do sprawdzenia swoich umiejętności w roli operatora wózka widłowego. Od graczy zależeć będzie, czy łańcuch dostaw nie zostanie przerwany, a towary dotrą do fabryk i magazynów na czas.

Na początek każdy przejdzie obowiązkowe szkolenie. Grając w trybie wirtualnej rzeczywistości, będziemy mogli poczuć się jak w prawdziwej maszynie, której opanowanie nie jest tak łatwe, jak może się wydawać.

Po zdobyciu uprawnień rozpocznie się tryb kariery. Wykonując precyzyjnie i szybko kolejne zadania, będziemy otrzymywać wynagrodzenie. Jednak każda pomyłka i uszkodzenie skutkować będą karami finansowymi. Na tych, którzy wolą bardziej swobodną zabawę, czekać będzie natomiast tryb Arcade, który zapewni zdecydowanie więcej szaleństwa.

Cechy gry:
• Pełne wsparcie dla środowiska wirtualnej rzeczywistości;
• Dogłębny samouczek, dzięki któremu opanujesz sztukę obsługi wózka widłowego;
• Sprawdź swoje umiejętności, wykonując zadania w trybie kariery – szybkość i dokładność przyniosą Ci bonusy, uszkodzone ładunki niosą kary;
• Baw się dobrze w trybie zręcznościowym, który pozwoli Ci się zrelaksować po ciężkim dniu pracy;
• Walcz o najlepsze wyniki w rozbudowanych rankingach.

Naszym zdaniem warto wspomniany symulator wypróbować z uwagi na to, że może to być doskonałe narzędzie do praktyki przed zdawaniem egzaminu na wózek widłowy lub przy szukaniu pracy z wykorzystaniem tego pojazdu.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.