Home / Aktualności / Spłukałeś się na Nintendo Switch – kup Clock Simulator za 16 zł

Spłukałeś się na Nintendo Switch – kup Clock Simulator za 16 zł

Nie kwestionując samej konsoli Nintendo Switch a jedynie jej wysoką cenę (oraz praktycznie większości gier), z pomocą w tej sytuacji przychodzi gra Clock Simulator studia Kool2Play. Tytuł ten powstał z uwagi na założenie „Ej, są symulatory wszystkiego, ale nie ma symulatora zegara”.

Niezależnie od tego czy potrzebna jest chwila odprężenia i relaksu czy wyzwania i czystej rozrywki – Clock Simulator daję możliwość skupienia się na swoim wewnętrznym rytmie i jak najdokładniejszego odmierzania sekundy. Każdej sekundy. Dodajmy do tego wiele różnorodnych trybów rozgrywki a także możliwość odblokowywania kolejnych tak, aby jak najlepiej dostosować grę do własnych upodobań, a otrzymamy produkcję, przy której spędzić będzie można nieco dłużej, niż tylko ułamki sekund.

Właśnie z tych powodów Clock Simulator został doceniony przez Steam, gdzie pojawił się w kategorii „Wyróżnione i Polecane”, a także przez redaktorów portalu Rock, Paper, Shotgun, którzy zdecydowali się rozegrać między sobą swoje „RPS Summer Games” właśnie w ten tytuł. Podczas tej rozgrywki zostały wypowiedziane między innymi tak pamiętne słowa jak „TIK jest zawsze szybszy, niż TAK” czy  „J***ć zegary!”.

Specjalnie dla konsoli Nintendo Switch gra wzbogacona została o dwa tryby multiplayer, aby móc bawić się maksymalnie z aż czterema znajomymi na jednym urządzeniu i razem odkrywać trudy i znoje bycia zegarem.

Główne cechy gry:

  • Unikatowa koncepcja – oparta na działaniu zegara gra rytmiczna: to TY jesteś zegarem
  • Sterowanie tak łatwe, że można grać z zamkniętymi oczami
  • Różnorodność trybów gry – od relaksacyjnego po arkadowy, wszystko to proste w obsłudze za pomocą Joy-Conów
  • Możliwość odblokowywania kolejnych trybów gry i dostosowywania ich do własnych upodobań
  • Dwa tryby multiplayer – możliwość konkurowania ze znajomymi dostępna tylko na Nintendo Switch
  • Sterowanie specjalnie dostosowane do możliwości przenośnej konsoli Nintendo

Gra dostępna jest na konsoli Nintendo Switch za pośrednictwem Nintendo eShop w cenie 16 złotych.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.