Home / Aktualności / Specyfikacja i cena LG V30

Specyfikacja i cena LG V30

LG V30

LG V30, kolejny flagowy smartfon LG jak wiemy stanowi kolejną nadzieję dla tej firmy na zdobycie rynku, który wyślizguje się jej ostatnimi czasy. Smartfon ten pozbbawiono drugiego ekranu na rzecz OLED, niemniej jednak to chyba dobra wiadomość, gdyż taka funkcja jest niezbyt popularna wśród użytkowników.

Barziej imponujący jest zastosowany w nim procesor, w tym przypadku Snapdragon 835, 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB lub 128 GB pamieci masowej w zależności od preferowanej przez nas pojemności. V30 może się także poszczycić dwoma kamerami – 16 MP i 13 MP znajdującymi się z tyłu urządzenia. Te jak również 6 calowy wyświetlacz OLED FullVision zasilać będzie 3300 mAh bateria.

Wśród niezaprzeczalnych zalet tego urządzenia znajdzie się też wysoka jakość dźwięku, a to za sprawą 32-bitowego układu Hi-Fi Quad DAC oraz technologii Master Quality Authenticated (MQA) umożliwiającej przetwarzanie wysokiej jakości dźwięku audio oraz słuchawki renomowanej marki B&O PLAY, które znajdą się w zestawie. 

Smartfon ma być o 8 mm krótszy oraz 3 mm węższy od swojego poprzednika, co z pewnością wyjdzie mu na dobre w obecnej dobie miniutyryzacji. LG V30 pojawić się ma na rynku jeszcze w tym roku w orientacyjnej cenie 749 dolarów.

 

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.