Home / Filmy i TV / Akcja / Spectre – agent specjalny James Bond znów w akcji [zwiastun]

Spectre – agent specjalny James Bond znów w akcji [zwiastun]

James Bond Spectre

James Bond (Daniel Craig) wyruszy po raz kolejny w pogoń za przestępcą międzynarodowego kalibru, Spectre. Najnowszy zwiastun do filmu Sama Mendesa pojawił się właśnie dzić, a dzięki naszemu portalowi możecie go zobaczyć sami.

Jak zwykle agent 007 otoczony będzie pięknymi kobietami (m.in. urzekającą Moniką Belucci), samochodami (Aston Martin DB10 specjalnie stworzony na potrzeby filmu) oraz arsenałem broni, który tak naprawdę ciężko wyliczyć (gdyż część z niego jest ściśle tajna).

Akcja Spectre będzie się działa zarówno na ulicach Rzymu, w Meksyku (Mexico City) podczas festiwalu umarłych oraz kilku innych przepięknych lokalizacjach na świecie. Tam też zobaczymy najbardziej spektakularne pościgi czy wybuchy, których przygotowanie również koztowało majątek.

Wcześniejsze przygody Jamesa Bonda ukazane w Skyfall były najbardziej opłacalną produkcją w 23-letniej historii tego filmu, z czego 1,1 miliarda dolarów pochodziła ze sprzedaży i wynajmu filmów na nośnikach DVD / Blue-ray oraz w postaci cyfrowej.