Home / Aktualności / Space Company Simulator – zostań polskim Elonem Muskiem

Space Company Simulator – zostań polskim Elonem Muskiem

All in! Games, polski wydawca gier przedstawił właśnie Space Company Simulator, który inspirowany jest serią Civilization i GameDev Tycoon oraz w której gracze pokierują korporacją dążącą do finansowej i technologicznej dominacji w kosmosie. Ich zadaniem będzie zatem budowanie rakiet, statków kosmicznych, satelit i stacji orbitalnych. Dla potentatów przemysłu kosmicznego oznacza to wyścig do gwiazd.

Space Company Simulator to gra, która stawia sobie za cel jak najbardziej autentyczne podejście do tematu zarządzania kosmicznym przedsiębiorstwem. Rozgrywkę zaczynamy od skompletowania zespołu światowej klasy specjalistów i odkrywania nowych technologii, które umożliwią realizację kolejnych misji kosmicznych.

Jak podają twórcy, głównymi zadaniami gracza są:

• zadanie zostania prezesem kosmicznej korporacji i poprowadzenia jej do finansowej i technologicznej potęgi
• zebranie zespół specjalistów, tworząc z nich lojalnych pracowników
• opracowanie nowych technologii i ulepszanie ich z każdą misją kosmiczną
• walka o duże i dochodowe kontrakty
• rywalizacja z innymi szybko rozwijającymi się, sterowanymi przez AI korporacjami

Space Company Simulator to gra stworzona przez prawdziwych entuzjastów z niezależnego studia deweloperskiego INTERMARUM. Zespół odpowiedzialny za ten tytuł poświęcił setki godzin na research, aby jak najdokładniej odwzorować każdy aspekt eksploracji kosmosu tym samym ma nadzieję, że gra dobrze się przyjmie na platformie Steam gdzie można ją kupić.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.