Home / Telefonia mobilna / Sony Xperia C5 Ultra aka Lavender z bezramkowym ekranem

Sony Xperia C5 Ultra aka Lavender z bezramkowym ekranem

Sony Xperia C5 UltraSony Xperia C5 Ultra czyli bezramkowy smartfon znany wcześniej pod nazwą kodową Lavender (E5553) doczekał się kolejnego wycieku informacji, tym razem za pośrednictwem instrukcji do tego urządzenia.

Najnowszy smartfon Sony ma według doniesień pojawić się już w przyszłym miesiącu i być wyposażony w ośmiordzeniowy, 64-bitowy procesor MediaTek MT6752 bazujący na rdzeniach ARM Cortex-A53 z układem graficznym Mali T760, 5,5 calowy ekran Full Hd (1080p), 2 GB pamięci RAM oraz duet kamer 13 i 5 MP, odpowiednio z tyłu i przodu urządzenia.

Urządzenia z bezramkowym ekranem, takie jak Sony Xperia C5 Ultra dotychczas zarezerwowane były dla segmentu premium, co wydaje się zrywać z tą zasadą w tym przypadku. Jednak poczekamy na pojawienie się na rynku tego smartfonu oraz na jego cenę i kwalifikację do segmentu średniego, bądź premium, w zależności od kosztu tego urządzenia.

A co wy uważacie o tym smartfonie Sony? Czy uważacie, że tą konstrukcją japoński producent może wrócić do łask użytkowników i zyskać stracony procent rynku?

  Sony Xperia C5 Ultra 03Sony Xperia C5 Ultra 02Sony Xperia C5 Ultra 01

Źródło: Xperia blog