Home / Konsole / Sony ugina się pod presją – mody do Fallout 4 wkraczają na PS4

Sony ugina się pod presją – mody do Fallout 4 wkraczają na PS4

fallout-4-mods

Mody do Fallout 4, któe na PC i Xbox One są już obecne od jakiegoś czasu, teraz zostały udostępnione dla konsol PS4. To naprawdę dobra wiadomość, bowiem mody wprowadzają do każdej gry nieco świeżości, a co by nie było gra Bethesdy pomału się starzeje.

Wraz z aktualizacją wprowadzającą mody, PlayStation 4 zyska kilka poprawek i ulepszeń. Patch 1.4 dla Fallout 4 ma niemniej sporo limitacji jeśli chodzi o mody, przynajmniej porównując do konsoli Microsoftu. Mamy tu chociażby na myśli 1GB ograniczenie, dzięki czemu spora część modów po prostu nie będzie działać.

Jak się dowiadujemy posiadacze PS4 będą mogli jedynie korzystać z modów oferujących tekstury czy dźwięki, w tym, te które są dostępne i m.in. zostały stworzone przez Bethesdę. Można zatem zapomnieć o modach Star Wars i podobnych. Przed pobraniem należy sprawdzić interesujący nas mod na stronie gry. 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.