Home / Aktualności / Sony atakuje serią ciekawych gier w ramach PS Plus na sierpień

Sony atakuje serią ciekawych gier w ramach PS Plus na sierpień

PS Plus majl 2015

Wczoraj dowiedzieliśmy się o darmowych grach na konsole Xbox, dziś zaś tych dostępnych w ramach PlayStation Plus na konsole PlayStation, które trafią na nie w sierpniu.

Otwierającym tytułem gry na PS4 będzie w sierpniu Assassin’s Creed: Freedom Cry. Poza nią posiadacze tej konsoli zdobędą za darmo Just Cause 3. Bonusowym tytułem będzie That’s You – gra z elementami quizu, w której razem z kilkoma znajomymi będziemy się naprawdę nieźle bawić.

Z kolei PlayStation 3 wzbogaci się o Super Motherload oraz Snakeball. Pierwsza z nich to przygodówka, w której naszym zadaniem jest kopanie i zdobywanie zasobów na Marsie. Druga zaś to nietypowa gra w piłkę, w której walczymy o gole na futurystycznym boisku i przy użyciu nie mniej wyrafinowanych pojazdów.

Posiadacze przenośnych konsol PS Vita otrzymają w sierpniu Downwell będąca nietypową grą, w której będziemy eksplorować studnie w poszukiwaniu czerwonych kamyków.  Drugim bardziej interesującym tytułem na tą konsolę będzie natomiast Level 22, gra z elementami łamigłówek osadzona w biurowym świecie. Oba tytuły dostępne będą ponadto dla tych graczy posiadający PS4.

Oczekując na sierpniowe , w dalszym ciągu możenie pobrać lipcowe gry dostępne w ramach PS Plus, w tym Until Dawn, Game of Thrones: A Telltale Series, Tokyo Jungle czy Darkstalkers Resurrection.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.