Home / Aktualności / Sony atakuje dobrymi tytułami gier w lutym w ramach PS Plus

Sony atakuje dobrymi tytułami gier w lutym w ramach PS Plus

Podczas gdy posiadacze konsol Xbox One i Xbox 360 mogą już od kilku dni pobrać darmowe gry na swoje konsole, tak posiadacze kont PS Plus i konsol Sony będą musieli poczekać jeszcze kilka dni. Od 6 lutego dostępnych będzie dla PS4 4 gry (jedna z nich na PS VR), PS3 zyska dwie tak samo jak Vita.

Sprzedawana kiedyś w zestawie gra platformowa Knack będzie dostępna w lutym za darmo na tą konsolę, tak samo jak ciekawa i kolorowa przygodówka RiME. Poprzez cross buy na |czwórkę” dostępny będzie ponadto Grand Kingdom – taktyczny RPG rodem z Japonii. Jeśli posiadacie dodatkowo system rzeczywistości wirtualnej PS VR, pobrać będziecie też mogli StarBlood Arena, która jest kosmiczną strzelanką.

Starsza PS3 zyska natomiast Spelunker HD oraz Mugen Souls Z. Pierwszy tytuł to podziemna platformówka z sympatycznym górnikiem, zaś drugi japoński RPG, który trafi w gusta fanów Mangii.

Dla osób posiadających przenośną konsolę PS Vita, Sony przygotowało dwie gry, z których jedną jest Exiles End (platformówka) oraz wspomniane wcześniej rand Kingdom.

Jak możecie sami zauważyć, szczególnie PS4 zyskuje naprawdę interesujące gry, aczkolwiek pozostałe konsole pod względem jakości gier również nie zostają w tyle. Ciekawi jesteśmy czy selekcja Sony wpadła i w wasze gusta.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.