Home / Aktualności / gry / Sonic Mania – retro platformówka na PC, PS4 i Xbox One już w 2017

Sonic Mania – retro platformówka na PC, PS4 i Xbox One już w 2017

Sonic Mania main

Sonic Mania, nadchodząca w przyszłym roku gra (2017), to świętująca niezwykłą rocznicę sympatycznego jeża platformówka 2D osadzona w retro świecie.

W odświeżonej i nieco uaktualnionej o specjalną strefę Zielonego Wzgórza oraz klasycznego Sonica wersji znajdziemy takie gry jak Sonic The Hedgehog, Sonic The Hedgehog 2, Sonic CD, Sonic The Hedgehog 3 oraz Knuckles, znalazły się również nowe poziomy oraz bossowie.

Najnowsza gra SEGA ukaże się na komputery PC i konsole PlayStation 4 oraz Xbox One już w przyszłym roku, aczkolwiek studio nie podało konkretnej daty. Miejmy nadzieję, że nastąpi to nie później niż w pierwszej połowie roku.

Na specjalnym jubileuszowym spotkaniu, w Sonic Mania wspomniane dodatki w postaci strefy Zielonego Wzgórza oraz klasycznego Sonica będzie można je odblokować w przeciągu tygodnia, a następnie grać do woli. Nie wiemy czy dodatki te pojawią się później jako płatne, czy co z tym fantem SEGA zrobi w ogóle.

A co wy myślicie o tej wyjątkowej edycji Sonica? Zachęcamy do używania komentowania z wykorzystaniem logowania przez Facebook, które ostatnio zostało dla Was udostępnione.