Home / Aktualności / Snoppa M1 – fajny gimbal w jeszcze fajniejszej cenie

Snoppa M1 – fajny gimbal w jeszcze fajniejszej cenie

Gimbal Snoppa M1 ma wbudowany trójosiowy algorytm stabilizacji obrazu, który wspierany jest również przez odpowiednie oprogramowanie, dzięki czemu jest on w stanie dokładnie odnaleźć odpowiednią pozycję smartfona oraz kontrolować ruchy naszych dłoni i eliminować ewentualne rozmycia obrazu. Urządzenie współpracuje zarówno z systemem Android, jak i iOS za pośrednictwem specjalnie dedykowanej aplikacji Snoppa App, która zapewnia wiele ustawień i dodatków przydatnych podczas korzystania z gimbala.

Snoppa M1 ma kilka dedykowanych trybów, które ułatwiają nagrywanie filmów. W trybie Pan Track wykonujemy zdjęcia poziome, a obraz obraca się bez zakłóceń wraz z operatorem. W momencie, gdy chcemy zrobić zdjęcia z każdego możliwego kąta, nasz smartfon podąża za każdym naszym ruchem, wykonując tym samym bardzo precyzyjne ujęcia -umożliwia to tryb Omni Track. Jeśli jednak chcemy zablokować nasze urządzenie i zatrzymać się na jakimś konkretnym punkcie podczas filmowania możemy skorzystać z opcji Head Lock.

Urządzenie pomoże nam także wykonać wysokiej jakości filmy i zdjęcia w trybie panoramicznym 270°  lub skorzystać z opcji spowolnienia czasu (Time Lapse Mode). Wszystko po to, by uwiecznianie chwil było różnorodne i dostosowane do naszych użytkownika.

Snoppa M1 jest bardzo poręcznym gimbalem, którego wymiary po złożeniu to 208 x 53 x 43 mm, natomiast po rozłożeniu, długość urządzenia wynosi aż 266 mm. Sprzęt jest lekki, gdyż łącznie z baterią waży niecałe 450 gramów. Wbudowany akumulator o pojemności 1300 mAh pozwala na korzystanie z gimbala przez 4 godziny bez przerwy. 

Gimbal Snoppa M1 jest już dostępny w sprzedaży w cenie od 799 zł.

Snoppa M1 01

Snoppa M1 02

Snoppa M1 03

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.