Home / Aktualności / Smartphone Projector czyli kino domowe dla mniej zamożnych

Smartphone Projector czyli kino domowe dla mniej zamożnych

Smart Phone Projector 01
Zupełnie przypadkiem natrafiliśmy na ten niecodzienny produkt czyli Smartphone Projector na stronie sklepu interentowego prezzybox.com. Sklep ten specjalizuje się w sprzedaży prezentów ale nie to jest tu istotne.

Za pomoca tego nietypowego projektora wykonanego z kartonu można w efektowny i tani co najważniejsze sposób oglądać filmy na dużym ekranie. Smartphone Projector kosztuje bowiem niecałe 16 funtów i w dodatku posiada miniaturowy wzmacniacz dźwięku.

Jeśli zastanawiacie się jak to wszystko działa to już wyjaśniamy. W środku tego miniaturowego (wymiary po rozłożeniu wynoszą 17.5 x 10.5 x 2cm) projektora są 10 krotnie powiększające soczewki, które po włożeniu naszego smartfona, zamknięciu obudowy i włączeniu znajdującego się naszym telefonie filmu, robią swoje.

Pozostaje tylko zrobić popcorn, zaprosić ewentualnie znajomych (opcja) i rozkoszować się kinem domowym w prawie prawdziwym tego słowa znaczeniu. Nawet gdy nie osiągniemy naza pomocą tego projektora efektu z droższych urządzeń to i tak ze względu na cenę możemy przymknąć oko na jego mankamenty.

Dla chętnych nabycia opisywanego tu projektora podajemy link.