Home / Aktualności / Smartfon Manta 7x – pełnia dotyku

Smartfon Manta 7x – pełnia dotyku

MAnta 7x
Manta 7x
czyli smartfon zupełnie pozbawiony fizycznych przycisków może już niedługo pojawić się na rynku. I nie należy się tu zupełnie krzywić, gdyż temu smartfonowi wyszło to na dobre.

Bardzo atrakcyjny wygląd oraz dobra specyfikacja, powinna iść w parze z ceną, która w tym przypadku wynosi 650 dolarów.

Firma Manta już od dłuzszego czasu udowadnia, że dąży do polepszania jakości swoich urządzeń, a model 7x ma być tego najlepszym przykladem.

Wyposażony w czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 801, 5,5 calowy ekran o rozdzielczości 1080p, 2 GB pamięci RAM, 32GB na pliki użytkownika czy 13 MP kamery z przodu i tyłu (notabene pochodzące od Sony) to naszym zdaniem gwarancja tego, że wsszystko zostało dopracowane do najmniejszego szczegółu.

Użycie sensora Sony IMX 214 zapewniać ma bardzo dobrą jakość zdjęć czy filmów nagrywanych za pomocą smartfonu Manta 7, co dodatkowo ma być wspomagane optyczną stabilizacją obrazu czy przesłonę f/2.0. Całość jest oczywiście chroniona przez szkło szafirowe (tak, te o którym stało się głośno przez firmę Apple).

Najnowszy smartfon Manty ma korzystać ze zmodyfikowanej wersji systemu operacyjnego Android 4.4 KitKat.

Można już składać zamówienia na smatfon Manta 7x. Cena może nie jest najniższą jaką sobie wyobrażaliśmy, lecz mając na uwadze dobre kamery i ciekawy wygląd, może to być kusząca propozycja.

Manta-7X Manta-7X-01