Home / Aktualności / Słuchawki Sharkoon GSone trafiają do sprzedaży

Słuchawki Sharkoon GSone trafiają do sprzedaży

Firma Sharkoon poinformowała, że jej zestaw słuchawkowy o nazwie GSone wkracza właśnie na rynek. Produkt ten kierowany jest do osób poszukujących słuchawek z mikrofonem, które oferują wysoką jakość dźwięku oraz zastosowanych komponentów.

Słuchawki Sharkoon GSone to najnowszy produkt tej firmy, który właśnie trafia do sprzedaży. Model ten cechuje się wysoką jakością wykonania, ergonomią (regulowany pałąk, duże kopułki głośnikowe pokryte wewnątrz miękkim materiałem) oraz jak zapewnia producent wysoka jakością dźwięku. Ponadto opisywane urządzenie wyposażone jest w mikrofon z funkcja Tilt-Up, dzięki której po przesunięciu pałąka z mikrofonem do pozycji pionowej następuje jego wysiszenie.

Ponadto zestaw słuchawkowy GSone dysponuje bardzo długim przewodem (250 cm długości) z gniazdami typu Jack 3,5 mm, który posiada specjalny, materiałowy oplot poprawiający jego wytrzymałość. Sugerowana cena detaliczna ww. modelu słuchawek wynosi 39,99 euro.

Źródło: Informacja prasowa

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.