Home / Aktualności / Śledzenie Świętego Mikołaja na bieżąco dzięki Google

Śledzenie Świętego Mikołaja na bieżąco dzięki Google

Śledzenie Świętego Mikołaja
Niedługo po aktualizacji śledzenia Świętego Mikołaja na stronie http://www.noradsanta.org/ oraz darmowej aplikacji, która korzysta z map Bing, Google nie mogł pozosytać obojętny także w tej kwestii. W odróznieniu od produktu Google aplikacja Norad dostępna jest zarówno na systemy Android, iOS jak i Windows Phone.

Śledzenie Świętego Mikołaja na bieżąco podjęło się także Google, udostępniając swoją stronę, aplikację na system Android oraz Google Glass. Posiadacze Google Glass otrzymają w niej automatyczne i dokładne informacje na temat miejsca w którym staruszek z brodą się w danej chwili znajduje.

Śledzenie Świętego Mikołaja za pomocą strony internetowej stylizowanej na wioskę z bieguna północnego, ukazuje animowane renifery oraz umożliwia granie w gry. Na chwilę obecną można na niej uczestniczyć w wyścigu z reniferem lub zrzucać prezenty do kominów.

Zabawa zatrzymuje się na dniu 25 grudnia ponieważ właśnie wtedy strona wejdzie w tryb Centrum Dowodzenia (Command Center), umożliwiając śledzenie Świętego Mikołaja za pomocą map Google. Zmieniający się na stronielicznik informuje nas o liczbie dostarczonych przez Mikołaja prezentów.

Jeśli jesteś znudzony przy wyszukiwaniu informacji w wyszukiwarce Google do dla zmiany możesz opisywaną stronę dostępną pod adresem http://www.google.co.uk/santatracker/