Home / Aktualności / gry / Skyrim, Fallout oraz Doom trafiaja do Pinball FX 2

Skyrim, Fallout oraz Doom trafiaja do Pinball FX 2

pinball-px2-doom-skyrim-fallout-4

Skyrim, Fallout oraz Doom to nie nowe gry, ale z pewnością nowe stoły, które właśnie trafiają do Pinball FX 2. Studio Bethesda, która stoi za wspomnianymi produkcjami tym razem przysłużyła się wirtualnemu bilardowi. Jak możemy zauważyć z całkiem przyzwoitym efektem.

Jak wiadomo, bazowa wersja pinballa Pinball FX 2 dostępna jest za darmo, aczkolwiek wszystkie stoły (a przynajmniej większość z nich) już nie, a w tym przypadku kosztują 11 dolarów. Warto jednak wspomnieć, że chwilowo można wypróbować trzy wspomniane stoły zupełnie za darmo. Jeśli nam się spodobają możemy je wtedy kupić.

Wydaje nam się, że wprowadzony właśnie dodatek DLC w postaci stołów Skyrim, Fallout oraz Doom to naprawdę solidna rozrywka z uwagi na mnogość szczegółów związanych z tymi grami a także atrakcyjna oprawa graficzna i dźwiękowa. Ziejące ogniem smoki, vault czy wytrych do zamka z Fallouta 4 to tylko niektóre z niespodzianek, które czekają na graczy.

Dodatki te dostępne są do gry Pinball FX 2 zarówno na Xbox One jak i Windows 10. Ich zwiastun możecie zobaczyć poniżej.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.