Home / Oprogramowanie / Skype dla Androida zyskuje możliwość zapisywania wiadomości wideo

Skype dla Androida zyskuje możliwość zapisywania wiadomości wideo

Skype dla Androida wiadomosci wideoSkype dla Androida czyli jeden z najpopularniejszych komunikatorów internetowych z naciskiem na rozmowy wideo, zyskał dziś ciekawą funkcję, a mianowicie możliwość zapisywania wideo.

Jest to jak najbardziej ciekawa rzecz, jako czasami przysłanych nam filmikach otrzymujemy ciekawe informacje lub po prostu chcemy zatrzymać wspomnienia. Teraz dzięki nowej aktualizacji możliwe będzie ich zapisanie w naszej galerii.

Poza tą funkcją Skype dla Androida uzyskał możliwość skasowania danej konwersacji (przytrzymać w tym celu należy na konwersacji przez kilka sekund), jej zaznaczenia czy też wyciszenia (nie będą nam przychodziły powiadomienia o jej aktualizacji).

W aktualizacji pojawiła się również możliwość łatwiejszego współdzielenia zdjęć grupie użytkowników, czy też przesyłać dalej zdjęcia z jednej rozmowy do innej. Niektórzy przyjmą z zadowoleniem przesyłanie emoji oraz ulepszoną funkcję wyszukiwania.

Jeśli nie posiadasz jeszcze Skype dla Androida na swoim urządzeniu, to najwyższy czas to zrobić, a gdy komunikator ten siedzi już w twoim smartfonie czy tablecie, to dobrze było by go uaktualnić, chociażby dla tych kilku nowych funkcji.