Home / Aktualności / gry / Skylanders SuperChargers – gra już dostępna w Polsce

Skylanders SuperChargers – gra już dostępna w Polsce

Skylanders SuperChargers LogoDziś została udostępniona jedna z ciekawszych gier na konsolę Nintendo Wii U oraz 3DS, czyli Skylanders SuperChargers, która pozwoli dzieciakom wybrać się na szaloną przejażdżkę po górzystych terenach, zanurkować w podmorskich głębinach i latać po rozległych przestworzach Skylands w zupełnie nowy sposób. Stanie się to za sprawą niezwykle dopracowanych pojazdów z ruchomymi elementami, które ożyją w grze dzięki Portalowi Mocy i którymi można bawić się również w rzeczywistości.

Gra mieści w sobie moc gwiazd, a to dlatego, że w jej skład wchodzą dwie ikoniczne postacie Nintendo przerobione na Skylanderów – Turbodoładowany Donkey Kong oraz Hammer Slam Bowser – dostępne wyłącznie w pakietach startowych Skylanders SuperChargers na Wii U oraz pakietach startowych Skylanders SuperChargers Racing na Wii i konsole z rodziny Nintendo 3DS.

Skylanders SyperChargers Reef Ripper Dive Bomber

Skylanders SuperChargers oferuje bogatą, opartą na fabule rozgrywkę pełną przygód zarówno pieszych, jak i za sterami różnych pojazdów, obfitującą w walkę, zagadki, minigry, atrakcje dodatkowe i etapy platformowe – a wszystko to w intrygującym i różnorodnym świecie.

W grze pojawia się zupełnie nowa klasa bohaterów, których wyposażono w potężne ataki, nową broń i własne ruchy. SuperChargers mają również specjalne umiejętności do wykorzystania w grze, które pomogą Mistrzom Portali pokonać Kaosa. 

Skylanders SuperChargers SkySlicer_Pojawi się dwadzieścia nowych zabawek SuperChargers oraz 20 nowych zabawkowych pojazdów. Zaraz po włączeniu gry można wybrać zupełnie nowy tryb wyścigów (Racing Mode), który łączy w sobie wyjątkowe wyścigi najwyższej klasy oraz walkę – a wszystko to wzbogacone o różne zagrożenia, nagrody, bonusy i wiele innych.

Pakiet startowy gry zawiera dwie nowe postacie Skylanderów, jedyny w swoim rodzaju pojazd Skylanders, nowy, przeprojektowany Portal Mocy oraz pełną wersję gry. Gra będzie dostępna na PlayStation 3 i PlayStation 4 od Sony, Xbox 360 i Xbox One od Microsoftu oraz Wii U firmy Nintendo.

Skylanders SuperChargers Keyshot TerrafinZ kolei, pakiety startowe Mrocznej Edycji , zawierają Mrocznego Spitfire’a, Mrocznego Hot Streaka, Trofeum Kaosa, które jest bardzo poszukiwane przez graczy i stanowi jedyny sposób na odblokowanie wyjątkowej zawartości w grze, oraz dwustronny kolekcjonerski plakat.

Pakiet startowy Mrocznej Edycji na konsolę Wii U zawierać będzie Mrocznego Turbodoładowanego Donkey Konga oraz jego pojazd, Mroczny Barrel Blaster. Wyjątkowa przygoda z Mrocznym Hammer Slam Bowserem oraz Mrocznym Clown Cruiserem dostępna będzie na system Wii.