Home / Aktualności / Yeti porywa! – najnowsza akcja promocyjna firmy ŠKODA

Yeti porywa! – najnowsza akcja promocyjna firmy ŠKODA

Skoda Yeti porywa! – konkurs firmy ŠKODA
ŠKODA logo
Yeti Porywa! to najnowsza akcja promocyjna firmy ŠKODA. W podczas jej trwania można wygrać model Yeti po faceliftingu. 

Aby wygrać najnowszy model czeskiej marki należy odbyć jazdę próbną nową wersją Skody Yeti i uzyskać najlepszy wynik w specjalnej aplikacji mierzącej płynność naszej przejażdżki.

Nowa Skoda Yeti wkroczyła właśnie do polskich salonów. Z tej okazji na klientów oraz fanów tej marki przygotowany został specjalny konkurs. Trwa od od dziś (tj. 03.02.2014r.) do 7 kwietnia 2014r.


Osoba, która w tym czasie odbędzie jazdę próbną  i uzyska najlepszy wynik w Polsce za najłagodniejszą jazdę nową wersją SUV-a Yeti, stanie się jego właścicielem. Wyniki konkursu mają zostać ogłoszone 30 kwietnia 2014 r.

Aktualny zapisać się na jazdę próbną oraz zapoznać się z rankingiem ukazującym zdobycze punktowe uzyskane przez uczestników konkursu podczas jazd próbnych polecamy odwiedzenie specjalnie przygotowanej w tym celu strony www, która znajduje się pod adresem: http://www.br.skoda-auto.pl/microsites/yetiporywa/#konkurs

Źródło: Informacja własna, ŠKODA

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.