Home / Aktualności / Skoda Karoq w sprzedaży już w połowie października

Skoda Karoq w sprzedaży już w połowie października

Skoda Karoq

Zgodnie z zapowiedzią czeskiego producenta, w 2017 roku oferta Skody poszerzy się jeszcze bardziej, a to za sprawą modelu Karoq, niemniej jednak auto te będzie ograniczone do dwóch silników benzynowych (1.0 TSI, 1.5 TSI) oraz dwóch wysokoprężnych (1.6 TDI i 2.0 TDI), które będą dostępne z sześciobiegową przekładnią manualną lub siedmiostopniowym automatem. W sprzedaży pojawi się również odmiana z napędem 4×4 (2.0 TDI 150 KM).

Jak się dowiadujemy, w pierwszym okresie sprzedaży Skoda Karoq dostępna będzie w dwóch opcjach wyposażenia – Ambition i Style, a wersja podstawowa Active dołączy do oferty dopiero kilka miesięcy później. Nie wiemy czy jest to celowy zabieg tego producenta mający podnieść przychody ze sprzedaży, aczkolwiek dobrze, że “tańsza” trafi na rynek niedługo po premierze tych droższych.

Wszyscy fani tej marki powinni zanotować datę 18 października 2017 r. kiedy to Skoda Karoq trafi do salonów w europie (na chwilę potwierdzona data 18 października dotyczy Czech). Auto trafi na rynek niedługo po wrześniowych targach IAA 2017 we Frankfurcie nad Menem.

Skoda Karoq 04

Skoda Karoq 01

Skoda Karoq 02

Skoda Karoq 03

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.