Home / Aktualności / Sklep online BitFenix – oficjalny sklep części otwarty

Sklep online BitFenix – oficjalny sklep części otwarty

Sklep online BitFenix
Bitfenix ShinobiSklep online BitFenix w odpowiedzi na dużą liczbę zapytań jakie firma ta otrzymywała w sprawie dostępności części do swoich produktów.

Dzięki temu posunięciu, użytkownicy produktów tej marki w łatwy sposób mogą przeglądać ofertę sklepu online BifFenix w celu nabycia części i naprawy uszkodzonych obudów czy innych rzeczy. Witryna skleu dostępna jest pod adresem https://parts.bitfenix.com.

Na stronie tej można zatem nabyć panel boczny, dodatkową zatokę na dyski twarde np. do obudów BitFenix Ghost bez żadnego problemu.

Jest tam naprawdę sporo pomysłów na naprawę oraz ulepszenie swojej obudowy i nie tylko. Do tego producent oferuje płatności PayPal czy za pomocą kart kredytowych a zakup będzie dostarczony pod nasze drzwi.

Sklep online BitFenix oferuje takie rzeczy jak:

  • Ofertę części do własnego modingu w tym obudów
  • Części zamienne
  • Dodatkowe części dla konstruowania obudów od podstaw
  • Panele boczne z oknem

Poza wspomnianymi częściami wartymi uwagi są kable w koszulkach, paski LED upiększajce naszą obudowę w nocy czy kontrolery wentylatorów.

Sklep online BitFenix będzie dostępny dla mieszkańców Europy już w połowie lipca. Ze względu na nasze zainteresowanie produktami tej marki bardzo cieszymy się, że firma zdecydowała się właśnie na taki krok.