Home / Aktualności / Sin City : A Dame to Kill For – nowy zwiastun i informacje o filmie

Sin City : A Dame to Kill For – nowy zwiastun i informacje o filmie

Sin City - A Dame to Kill

Sin City – A Dame to Kill – znów świetna obsada i wyjaśniająca historię poprzedniej części fabuła


Sin City – A Dame to Kill
For ma według zapewnień pojawić się już za 4 miesiące a w związku z tym jego producent Dimension Films zaprezentował nowy trailer do tego filmu.

Kontunujący tradycję oryginału film dwójki reżyserów Roberta Rodrigueza i Franka Millera Sin City – A Dame to Kill opowiada historię, w którym twardzi obywatele tego miasta kolidują z budzącymi odrazę mieszkańcami. Jeden z bohaterów tej części Sin City – Dwight jest ścigany przez jedyną kobietę, którą w życiu kochał czyli Avę Lord, a zaraz po tym obserwuje swoje życie toczące się w przepaść.

Historia w Sin City – A Dame to Kill ma miejsce przed wydarzeniami „The Big Fat Kill” dziejącymi się w poprzedniej części i wyjaśnia dlaczego oblicze Dwighta właśnie się tak zmieniło.

W tym filmie zobaczymy takich znakomitą grupę takich aktorów jak Mickey Rourke, Jessica Alba, Bruce Willis, Rosario Dawson, Powers Boothe oraz Jaime King alongside newcomers Eva Green (300: Początek Imperium), Josh Brolin (Old Boy), Joseph Gordon-Levitt (Mroczny Rycerz powstaje), Ray Liotta (Chłopcy z ferajny), Dennis Haysbert (24), Juno Temple (Zabójczy Joe), Alexa Vega (Macheta Zabija), Christopher Meloni (Człowiek z żelaza), Lady Gaga (Macheta Zabija), Stacy Keach (Dziedzictwo Bourne’a), czy Jeremy Piven (Ekipa).

A co wy myślicie o drugiej części Sin City? Jak w ogóle przyjęliście pierwowzór tego filmu. Dla nas początkowo był ciężki do zrozumienia ale w końcu przestawiliśmy myślenie na całkiem odmienne do początkowego i wszystko stało się jasne.