Home / Aktualności / SilverStone Precision PS15 PRO – nowa obudowa micro-ATX

SilverStone Precision PS15 PRO – nowa obudowa micro-ATX

Choć niszowe obudowy Micro-ATX nie przyciągną do siebie każdego rozważającego zakup nowej obudowy, mimo tego na rynek trafia SilverStone Precision PS15 PRO, obudowa z tego segmentu, która zawiera wiele współczesnych elementów konstrukcyjnych, takich jak przewiewny siatkowy przedni wlot, panel boczny z hartowanego szkła i kilka wstępnie zainstalowanych wentylatorów ARGB 120 mm z przodu wraz z wentylatorem tylnym również tej samej średnicy.

Wnętrze obudowy zapewnia miejsce na karty graficzne o długości do 31,4 cm, chłodzenie procesora o wysokości do 15,4 cm oraz zasilacze o długości do 15 cm.

Opcje montażu wentylatorów w PS15 PRO obejmują z przodu dwa przednie wloty 140 mm / 120 mm (oba są zajęte przez fabrycznie zamontowane wentylatory ARGB 120 mm zasysające powietrze), miejsce na dwa wentylatory górne 120 mm lub jeden 140 mm oraz wentylator tylny 120 mm. W górnym panelu znajduje się zdejmowany filtr przeciwkurzowy. Z kolei wzdłuż przedniego panelu można zamontować cooler o wymiarach 240 mm x 120 mm.

Jeśli chodzi o montaż dysków, Silverstone umożliwiło w tym modelu miejsce na pojedynczy 3,5-calowy twardziel i dwa 2,5-calowe mocowania, w które wpasujemy SSD.

Będące nie tylko w opisywanej tu obudowie Silverstone kilka portów USB 3.x typu A i gniazd HDA znalazło się na panel przednim. W zestawie otrzymujemy również 4-kanałowy moduł kontrolera ARGB.

Ostatnią wartą wspomnienia informacją są wymiary obudowy wynoszące 192 mm (szer.) X 381 mm (wys.) X 351 mm (gł.). Na chwilę obecną nie znamy cen Firma nie ujawniła cen.

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.