Home / Aktualności / SilverStone Milo ML07 – stylowa obudowa typu desktop wkracza na rynek

SilverStone Milo ML07 – stylowa obudowa typu desktop wkracza na rynek

SilverStone Milo ML07 photo 1

Firma SilverStone ogłosiła rynkową dostępność modelu Milo ML07, która należy do rodziny obudów typu desktop. Konstrukcję tę cechuje minimalistyczny design z nutką stylu retro, przypominający magnetowidy lub komputery Amiga CDTV.

Obudowa SilverStone Milo ML07 to niewielka obudowa typu desktop, która dedykowana jest do budowy komputera klasy HTPC. Dokładne wymiary tej konstrukcji wynoszą 380 x 105 x 350 mm, a jej waga to 3,71 kg.

Pomimo niewielkich wymiarów zewnętrznych model Milo ML07 jest w stanie pomieścić w swoim wnętrzu karty rozszerzeń o długości do 330 mm. Jeśli będziemy planowali wykorzystanie np. karty graficznej z 2-slotowym układem chłodzenia, to będziemy musieli ograniczyć się do jednej takiej karty, ponieważ obudowa ta posiada jedynie dwie zatoki na jednoslotowe karty rozszerzeń.

Panel czołowy obudowy SilverStone Milo ML07 składa się z przycisków Power i Reset, a także dwóch gniazd Jack 3,5 mm (mikrofonowego i słuchawkowego) oraz dwóch portów USB 3.0.

Szczegółową specyfikację ww. obudowy prezentujemy an jednym z poniższych zdjęć.

SilverStone Milo ML07 - specyfikacja

Źródło: SilverStone

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.