Home / Aktualności / Muzyka / Sia This is Acting – potężna dawka pozytywnej energii

Sia This is Acting – potężna dawka pozytywnej energii

Sia-This-Is-Acting-2016

This is Acting to najnowszy album popularnej wokalistki Sia, która po raz kolejny pokazuje że ma talent i nie boi się go używać.

Zawierająca 12 utworów kompilacja, to jak już od początku się okazuje, dawka pozytywnej energii, zaskakującej na początku a następnie rozluźniającej nas zarówno pod względem idealnie dobranych słów jak i samej muzyki. 

Po ostatnim albumie Sia miałem pewnie wątpliwości i obawy, że kolejny może mu nie dorosnąć. Jednak choć sama artystka nie przyznaje bezpośredniej konkurencji z największymi gwiazdami popu, tak jej album i ona sama moim zdaniem zmierza ku świetlanej przyszłości. 

Alive, One million bullets czy Unstoppable to tylko niektóre ze wspomnianych 12 utworów, które mi przypadły do gustu. Jestem pewny, że i wam się one spodobają. Są one tak jak pozostałe na płycie bezinwazyjne i chwytliwe, czyli takie jakimi można dobrze zacząć dzień i tak samo go zakończyć.

Jedyną rzeczą, do której mógłbym się przyczepić w albumie This is Acting jest jego okładka, która z jednej strony podkreśla tytuł albumu (To jest gra), a z drugiej mnie nieco irytuje. Jednak jest to na tyle nieistotne przy rozpatrywaniu zapłacenia ok. 42 zł za recenzowany tutaj album. 

Słowem podsumowania chciałem podkreślić ogólnie wysoką jakość ostatniej produkcji australijskiej wokalistki. Stoi ona na wysokim poziomie zarówno pod względem tekstów jak i muzyki, a do tego ilość nazywanych przeze mnie “znośnych” utworów jest równie wysoka. Płyta nadaje się głównie do domowego słuchania, ale nie pogardziłbym nią przy jogingu czy podczas jazdy samochodem. Na imprezy też się nada, ale nie na wszystkie (niestety).

 

Sia this is acting track list

This is Acting to najnowszy album popularnej wokalistki Sia, która po raz kolejny pokazuje że ma talent i nie boi się go używać. Zawierająca 12 utworów kompilacja, to jak już od początku się okazuje, dawka pozytywnej energii, zaskakującej na początku a następnie rozluźniającej nas zarówno pod względem idealnie dobranych słów jak i samej muzyki.  Po ostatnim …

Ocena końcowa

Słowa
Muzyka
Utwory
Ocena ogólna

Polecamy!

Podsumowanie : Album całkiem konkretny, który jest równie dobry jak poprzedni. Australijska artystka potwierdza, że ma talent i nie boi się go używać.

Twoja ocena: Oceń jako pierwszy !
81