Home / Aktualności / Shadow Warrior 3 zapowiedziany. Gameplay już 11 lipca

Shadow Warrior 3 zapowiedziany. Gameplay już 11 lipca

Mając na uwadze nienajgorsze osiągnięcia poprzednika, zapowiedź Shadow Warrior 3 od studia Devolver Digital z pewnością spowodowoduje uśmiech na twarzy co najmniej kilku fanów tej serii.  Dla podtrzymania dobrego humoru dodamy, że pierwsza gra zostanie pokazana w Devolver Direct już 11 lipca. Dodatkowo aby ymilić wam czas oczekiwania, prezentujemy poniżej zwiastun tej gry.

Idąc za słowami twórców, „Shadow Warrior 3 oznacza triumfalny powrót upadłego korporacyjnego szoguna Lo Wanga i wprowadza niecodzienną serię strzelanek FPS na wyższy poziom”. Kuba Opoń, dyrektor gry dodał „Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że fani Shadow Warrior mogą cieszyć się zupełnie nowym doświadczeniem i nie możemy się doczekać, aby pochwalić się nowymi funkcjami, które dla nich przygotowaliśmy”. „Ale nigdy nie zapominamy o korzeniach Flying Wild Hog i mamy nadzieję, że Shadow Warrior 3 poczuje się jak powrót do domu dla fanów, którzy byli z nami od samego początku.”

Ujawnienie rozgrywki w Shadow Warrior 3 planowane jest w serwisie Twitch na 21:00  11 lipca 2020 r. Zapowiedzi, wywiady i inne związane z grą informacje zostaną opublikowane w przyszłym tygodniu.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.