Home / Aktualności / Shadow warrior 2 trafia na xbox one i playstation 4 – zamów teraz i zgarnij pierwsza część za darmo

Shadow warrior 2 trafia na xbox one i playstation 4 – zamów teraz i zgarnij pierwsza część za darmo

shadow-warrior-2

Wraz z premierą Shadow Warrior 2, Flying Wild Hog i Devolver Digital w  ograniczonej czasowo ofercie do gry dołącza w prezencie cyfrową kopię pierwszej części tej gry. Pełna ostrych jak brzytwa katan, strzelanina FPP Shadow Warrior 2 jest już dostępna w dystrybucji cyfrowej na Xbox One i PlayStation 4. 

W ramach ograniczonej czasowo premierowej promocji szybcy i uważni gracze mogą dnabyć Shadow Warrior 2 za jedyne 145 zł w ramach Shadow Warrior Collection, obejmującej również pierwszą część gry. Oferta obowiązuje zarówno dla konsoli Microsoftu, jak i Sony i dostępna jest m.in. na shadowwarrior.com.

Shadow Warrior 2 przypuszcza frontalny, bezpardonowy atak na rynek konsol po błyskawicznej kampanii podbicia platformy PC w zeszłym roku, wynosząc konsolową rozgrywkę na zupełnie nowy poziom walki wręcz i oszałamiającego egzotyką stylu dzięki platformom Xbox Live oraz PlayStation Network.

Gra stanowi niesamowitą ewolucję rebootu klasycznego Shadow Warriora, którą w 2013 roku zdobyła serca fanów (w przenośni) i demonów (bez przenośni). Kontynuacja widowiskowo brutalnych przygód upadłego szoguna azjatyckiego półświatka – mistrza ubogiego żartu, Lo Wanga – podkręca akcję sieciową kampanią kooperacyjną, tonami unikatowych broni z ich oryginalnymi kombinacjami, i oszałamiającą mieszanką ręcznie projektowanych i generowanych proceduralnie światów. Wcielając się w wyszczekanego Lo Wanga, gracze sięgną po mordercze zestawy broni palnej, ostrzy i magii, by do wtóru nisko latających dowcipów druzgocącego kalibru zasiać lęk i destrukcję w szeregach demonicznych legionów zalewających świat i zakłócających swobodny przepływ Chi.

Załoga Flying Wild Hog cieszy się ogromnie mogąc wreszcie – z niemałą duma i ulgą, że to już – zaprezentować graczom PlayStation i Xbox One swoje największe i najdoskonalsze z dotychczasowych dzieł” – powiedział Michal Szustak, dyrektor studia Flying Wild Hog. – “Shadow Warrior 2 to dla naszego małego zespołu kolosalne osiągnięcie, które wyznacza na nowo standardy serii Shadow Warrior. Mamy nadzieję, że w pełnych akcji przygodach Lo Wanga rozsmakują się tak starzy fani, jak i gracze, którzy spotkają się z nim po raz pierwszy.

Gra Shadow Warrior 2 jest już dostępna na Xbox One i PlayStation 4. Najnowsze informacje o serii można znaleźć zawsze na profilu @ShadowWarrior na Twitterze oraz na stronie http://shadowwarrior.com/.

shadow-warrior2-05

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.