Home / Aktualności / gry / Shadow Warrior 2 – nowy zwiastun, data premiery i cena

Shadow Warrior 2 – nowy zwiastun, data premiery i cena

Shadow Warrior 2

Polskie studio Flying Wild Hog – twórca Shadow Warrior 2 oddało nam właśnie najnowszy zwiastun tej gry a ponadto dowiedzieliśmy się o dacie premiery oraz cenie tej produkcji. Wyczekiwany slasher  w wersji na PC pojawi się na sklepowych półkach już 13 października. Znakomicie zapowiadający się tytuł to kolejna pozycja z kategorii pudełkowych wydań premium w ofercie Wydawnictwa Techland.

Tytuł będący najgłośniejszą polska premiera gry w 2016 roku spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem graczy i mediów – najpierw podczas imprezy branżowej E3, a niedawno w czasie targów Gamescom w Kolonii. Wydawnictwo Techland zadba o to, by polscy fani przygód Lo Wanga poczuli się szczególnie docenieni. Wersja, która ukaże się nad Wisłą, nie będzie dostępna nigdzie indziej, a jej cena wyniesie 129,90 zł. Gra będzie dostępna poprze Steam, GOG oraz Humble Store.

Shadow Warrior 2 jest zaskakującą ewolucją pierwszoosobowej strzelanki polskiego studia Flying Wild Hog, kontynuującą przygody byłego shoguna Lo Wanga. Po wydarzeniach z pierwszej części ludzie i demony żyją wspólnie, a bohater pracuje jako najemne ostrze dla lokalnych klanów Yakuzy.

Gracze szybko trafią jednak w centrum brutalnego konfliktu, będącego główną osią fabularną gry. Pracujący jako samotny zabójca w zepsutym świecie, budzący grozę wojownik musi ponownie posłużyć się kombinacją gnatów, broni ostrej i magii, by skończyć z zastępami demonów, które niechcący sam wypuścił.

Gracze będą mogli stanąć do walki z piekielnym pomiotem solo lub stanąć ramię w ramię z sojusznikami w czteroosobowym trybie kooperacji, który zapewnia jeszcze więcej emocji. Nieprawdopodobne misje, potężne pancerze i barwny wachlarz misternie zaprojektowanych broni – włącznie z kataną opartą na działaniu piły mechanicznej, pozwalającej na jeszcze efektowniejsze siekanie wrogów. 

Większy pod każdym względem od swojego poprzednika, Shadow Warrior 2 posiada otwarty, czekający na eksplorację świat. Każda nowa lokacja zawiera losowo rozmieszczane i generowane łupy, co sprawia, że żadna rozgrywka nie będzie taka.

Polscy gracze otrzymają wydanie składające się z:

  • gra
  • artbook
  • limitowany plakat Michała Śledzińskiego z autografem autora
  • soundtrack na CD
  • litografia
  • 3 kolekcjonerskie naklejki
  • DLC  – Solid Gold Ninja / Katana / MP7 Gun.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.