Home / Aktualności / gry / Shadow Warrior 2 – Lo Wang jakiego jeszcze nie było

Shadow Warrior 2 – Lo Wang jakiego jeszcze nie było

Podsumowanie

shadow-warrior-2-pc

Shadow Warrior 2 to naprawdę świetna produkcja, która nawet pomimo zmiany zasad i pójścia w innym kierunku nie zapomniała o swoich korzeniach. Nie wiem jak developerzy to robią, ale udało im się osiągnąć coś piekielnie trudnego w połączeniu uniwersum Lo Wanga z bardziej otwartą strukturą gry, elementami RPG (śladowymi, ale jednak obecnymi w rozwoju postaci) i systemem ulepszeń znanym bardziej z gier action RPG lub serii Borderlands.

Jeśli cenicie sobie szybką, wartką akcję, znakomitą mechanikę strzelania i walki bronią białą, a do tego nie macie nic przeciwko milionowi “dick joke’ów” oraz podobnego humoru Lo Wanga, to Shadow Warrior 2 jest produkcją, w którą po prostu trzeba zagrać. To nie gra idealna, nie. Ale diablo przyjemna.

 

  1. Intro
  2. Do Rzeczy czyli o grze
  3. Tryb wieloosobowy (Co-op)
  4. Grafika, muzyka i dźwięk 
  5. Podsumowanie

 

Podsumowanie Shadow Warrior 2 to naprawdę świetna produkcja, która nawet pomimo zmiany zasad i pójścia w innym kierunku nie zapomniała o swoich korzeniach. Nie wiem jak developerzy to robią, ale udało im się osiągnąć coś piekielnie trudnego w połączeniu uniwersum Lo Wanga z bardziej otwartą strukturą gry, elementami RPG (śladowymi, ale jednak obecnymi w rozwoju postaci) …

Ocena końcowa

Grafika
Dźwięk
Fabuła
Ogólnie

Polecamy!

Podsumowanie : wietna produkcja, która nawet pomimo zmiany zasad i pójścia w innym kierunku nie zapomniała o swoich korzeniach.

Twoja ocena: 4.65 ( 1 votes)
80

O użytkowniku Oskar Kuźniak

Informatyk, pasjonat, ponad 5 lat doświadczenia jako dziennikarz growy dla dużych polskich serwisów. Tysiące newsów, recenzji, wywiadów, testów (w tym sprzętu) oraz organizacji społeczności i turniejów esportowych.