Home / Aktualności / gry / Shadow Warrior 2 – Lo Wang jakiego jeszcze nie było

Shadow Warrior 2 – Lo Wang jakiego jeszcze nie było

 

Tryb wieloosobowy (co-op)

shadow-warrior2-11

Dodatkowo Shadow Warrior 2 oferuje możliwość gry w kooperacji dla maksymalnie czterech graczy. W zależności od ustawień, możemy albo grać solo, albo pozwalać, aby do naszej sesji dołączali inni gracze – albo też samemu poszukać gospodarza, któremu pomożemy w kopaniu demonich tyłków.

Co-op działa i jest całkiem przyjemny, aczkolwiek podrasowani przeciwnicy stają się dosłownymi gąbkami pochłaniającymi wystrzeliwaną weń amunicję w ilościach kosmicznych. Dość powiedzieć, że na Hardzie grupa czterech graczy dobrych kilka minut potrzebowała, aby zabić jednego elitarnego przeciwnika. Po prostu pasek zdrowia nie chciał spaść i już. Problem z tym, że we wrogów trzeba władować niebotyczne ilości ołowiu i innych substancji szkodliwych dla zdrowia występuje także w grze solo, ale nie jest aż tak problematyczny jak przy rozgrywce sieciowej skalowanej do X-graczy. Rozgrywkę uprzykrza też brak jakichkolwiek środków do komunikacji z pozostałymi graczami, co wydaje się sporym przeoczeniem developerów.

 

  1. Intro
  2. Do Rzeczy czyli o grze
  3. Tryb wieloosobowy (Co-op)
  4. Grafika, muzyka i dźwięk 
  5. Podsumowanie

  Tryb wieloosobowy (co-op) Dodatkowo Shadow Warrior 2 oferuje możliwość gry w kooperacji dla maksymalnie czterech graczy. W zależności od ustawień, możemy albo grać solo, albo pozwalać, aby do naszej sesji dołączali inni gracze – albo też samemu poszukać gospodarza, któremu pomożemy w kopaniu demonich tyłków. Co-op działa i jest całkiem przyjemny, aczkolwiek podrasowani przeciwnicy …

Ocena końcowa

Grafika
Dźwięk
Fabuła
Ogólnie

Polecamy!

Podsumowanie : wietna produkcja, która nawet pomimo zmiany zasad i pójścia w innym kierunku nie zapomniała o swoich korzeniach.

Twoja ocena: 4.65 ( 1 votes)
80

O użytkowniku Oskar Kuźniak

Informatyk, pasjonat, ponad 5 lat doświadczenia jako dziennikarz growy dla dużych polskich serwisów. Tysiące newsów, recenzji, wywiadów, testów (w tym sprzętu) oraz organizacji społeczności i turniejów esportowych.