Home / Komputery Stacjonarne / Chłodzenie powietrzne / Shadow Rock LP – nowy kompaktowy cooler od be quiet!

Shadow Rock LP – nowy kompaktowy cooler od be quiet!

Shadow Rock LP 03be quiet!,jeden z przodujących producentów chłodzenia i zasilaczy do komputerów PC, zapowiedział nowy cooler Shadow Rock LP cechujący się kompaktowymi wymiarami oraz dobrą ceną.

Ten niskoporofilowy cooler o wymiarach 134 x 122 x 75,4 mm jest w stanie obsłużyć procesory o TDP do 130W, produkując jedyne 25,5decybela hałasu.

Shadow Rock LP 01W celu osiągnięcia imponujących wyników mając na uwadze wymiary, Shadow Rock LP wykonano z aluminium (żeberka radiatora), z których odprowadzają ciepło cztery ciepłowody o średnicy 6mm każdy. Nad całością wydajności czuwa 120 mm wentylator Pure Wings 2 z regulacją obrotów za pomocą PWM.

Shadow Rock LPPure Wings 2 to niezwykle ciekawa konstrukcja składająca się z 9 łopatek tak skonstruowanych, aby umożliwić jak najwydajniejszą pracę przy minimalnych oporach powietrza, a tym samym hałasie. Za ciszę częściowo odpowiedzialne są specjalne łożyska ze zwiększoną wytrzymałością.

be quiet! Shadow Rock LP wspiera wszystkie podstawki zarówno Intela jak i AMD, co sprawia że jego zastosowanie jest dosłownie wszechstronne.

Shadow Rock LP 02Ze względu na wymiary ten cooler be quiet! będzie wręcz idealny w komputerach typu HTPC oraz wszędzie tam gdzie miejsce na większą alternatywę jest mocno ograniczony. Duże TDP z kolei sprawi, że również gracze mogą się nim zainteresować, a przynajmniej ci z małym budżetem, który skutecznie ograniczy wybór procesora czy karty graficznej.

Shadow Rock LP jest już dostępny w sprzedaży w cenie ok. 48 euro.