Home / Aktualności / Seria Dark Matter – najczarniejszy sprzęt PC stworzony przez ZOTAC GAMING

Seria Dark Matter – najczarniejszy sprzęt PC stworzony przez ZOTAC GAMING

Jak by to powiedział Darth Vader – C0me to dark side. Nie wiemy czy właśnie tym kierowali się inżynierowie marki ZOTAC, aczkolwiek ich najnowsza seria wydaje się gloryfikować ciemną stronę mocy.

Seria Dark Matter to najczarniejszy sprzęt PC stworzony przez ZOTAC GAMING, który charakteryzuje się ultraczarną matową powłoką o oszałamiającym współczynniku absorpcji światła widzialnego – na poziomie 99,4%. Powłoka pochłaniająca światło redukuje głębię i refleksy, praktycznie przekształcając sprzęt w ciemną materię z najgłębszej otchłani. 

„Seria Dark Matter to ekscytującą próbę przekształcenia naszych karty graficznych i mini komputera w ciemne, spowite cieniem sylwetki. Zespół inżynierów ZOTAC zawsze szukał niekonwencjonalnych sposobów na stworzenie kolejnej innowacji, która tchnie nowe życie w sprzęt do gier PC. Wraz z serią Dark Matter, prezentujemy najciemniejszą linię sprzętu do gier, zapewniającą jedyne w swoim rodzaju wrażenia” komentuje Ho Ming Chan, Product Manager w ZOTAC.

Każdy kto zdecyduje się wziąć udział w konkursie Dark Matter Mini Game Challenge, ma szansę stać się posiadaczem produktu z serii Dark Matter. Osoby, które ukończą wszystkie etapy gry wezmą udział w losowaniu jednej z nagród głównych, w tym limitowanej edycji karty graficznej oraz komputera Magnus One. Aby pozostać na bieżąco, zachęcamy do śledzenia profili ZOTAC w mediach społecznościowych oraz zapoznania się ze szczegółami zabawy się na naszej oficjalnej stronie.

Czas trwania: 22 listopada – 22 grudnia 2021
Link do gry: https://zotac-game-darkmatter.com/

Nagrody:
1X ZOTAC GAMING GeForce RTX 3080 Ti Dark Matter AMP Extreme Holo
1X ZOTAC GAMING GeForce RTX 3070 Dark Matter Twin Edge
1X ZOTAC ZBOX Dark Matter MAGNUS ONE
20X ZOTAC GAMING Dark Matter Special Edition T-Shirt

Wszyscy szczęśliwi zwycięzcy zostaną ogłoszeni w mediów społecznościowych ZOTAC.

NAGRODY GŁÓWNE

ZOTAC GAMING GEFORCE RTX 3080 TI DARK MATTER AMP EXTREME HOLO

Kiedy HoloBlack łączy się z najciemniejszą farbą, staje się Dark Matter AMP Extreme Holo. To bardzo wydajna kartę graficzna ZOTAC GAMING o wyjątkowej zdolności chłodzenia. Gwarantuje także oszałamiające efekty świetlne RGB dzięki designowi nazywanym HoloBlack, charakterystycznemu tylko dla modeli ZOTAC GAMING „Holo”.

ZOTAC GAMING GEFORCE RTX 3070 DARK MATTER TWIN EDGE

Specjalna czarna edycja, która będzie emanować mroczną obecnością w każdej konfiguracji, w której się znajdzie. Białe podświetlenie LED będzie jedyną oznaką istnienia.

ZOTAC ZBOX DARK MATTER MAGNUS ONE

Minimalistycznie zaprojektowany komputer marki ZOTAC z serii Dark Matter charakteryzuje absolutną czernią. Obecność MAGNUS ONE na biurku jest minimalnie odczuwalna ze względu na jego kompaktowe rozmiary, a dzięki powłoce nieodbijającej światła jego obecność jeszcze mniej odczuwalna. Ten kompaktowy system jest gotowy stawić czoła najbardziej graficznie intensywnym grom i aplikacjom.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.