Home / Aktualności / Sensei 310 oraz Rival 310 – dwie nowe myszki SteelSeries z sensorem TrueMove3

Sensei 310 oraz Rival 310 – dwie nowe myszki SteelSeries z sensorem TrueMove3

Steelseries-logo

SteelSeries, producent profesjonalnego sprzętu dla graczy, ogłosił dziś premierę najnowszego sensora optycznego, TrueMove3, zaprojektowanego we współpracy z firmą PixArt, oraz dwóch nowych myszek: Sensei 310 oraz Rival 310, które będą go wykorzystywać. Oba modele zostały wyposażone w TrueMove3, który jako jedyny na rynku gwarantuje graczom prawdziwe śledzenie ruchów 1:1. Najnowszy sensor pojawi się wyłącznie w produktach SteelSeries.

TrueMove3 to sensor optyczny z12000 CPI, 350 IPS, zaprojektowany przez SteelSeries oraz firmę PixArt. W przeciwieństwie do innych sensorów, przytłoczonych przez nieefektywną redukcję szumów (jitter) i opóźnienia w odczycie, TrueMove3 oferuje prawdziwe, naturalne śledzenie ruchów 1:1 – od 100do 3 500 CPI.Jest to wynik, którego nie osiągnęła żadna inna mysz dostępna obecnie na rynku.

W zakresie od 3 500 do 12000 CPI TrueMove3 korzysta z nowego, zaawansowanego systemu redukcji szumów (jitter), który nie spowalnia czasu reakcji sensora.Autorski SROM TureMove3 dopracowano, aby maksymalnie zwiększyć precyzję myszy.

Dzięki współpracy z firmą PixArt, sensor TrueMove3 będzie dostępny wyłącznie w modelach SteelSeries Sensei 310 i Rival 310.

 

Profesjonalny gracz Dota 2 z zespołu EG, Syed “SumaiL” Hassan, powiedział: „Zwyciężam, ponieważ ciężko pracuję, aby być najlepszym. Dlatego potrzebuję sprzętu, który dorówna do mojego poziomu – myszy tak dobrej, że zapomnę, że z niej korzystam. Tego potrzebujemy jako gracze, sprzętu, który dotrzyma nam tempa.Używając prototypu Sensei 310, wygrałem w tym roku już kilka LAN-ów. Od teraz to moja mysz, a niedługo, dzięki niej, gracze z całego świata będą wygrywać miliony.”

 Sensei 310 

 

Kultowy SteelSeries Sensei powrócił – z charakterystyczną, symetryczną konstrukcją, wyposażony w najnowszą technologię.

Sensei 310 posiada: 8 programowalnych przycisków; pierwsze na rynku uchwyty boczne wykonane z czystego silikonu; przyciski split-trigger z mechanicznymi przełącznikami o wytrzymałości 50 milionów kliknięć; lekką konstrukcję o wadze 90 gramów. Sercem modelu Sensei 310 jest TrueMove3, sensor optyczny zaprojektowany z myślą o esporcie.

 

Rival 310 –dla praworęcznych

 

Rival 310 to najnowszy model w rodzinie Rival. Nowa mysz, wyprofilowana dla praworęcznych użytkowników, posiada: 6 programowalnych przycisków; pierwsze na rynku uchwyty boczne wykonane z czystego silikonu; przyciski split-trigger z mechanicznymi przełącznikami o wytrzymałości 50 milionów kliknięć; lekką konstrukcję o wadze 90 gramów. W środku urządzenia znajduje się True Move3, sensor optyczny zaprojektowany z myślą o esporcie – ten sam z modelu Sensei 310.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.