Home / Aktualności / Seasonic zaprezentował serie pasywnych zasilaczy Prime Fanless

Seasonic zaprezentował serie pasywnych zasilaczy Prime Fanless

SeaSonic pod koniec ubiegłego tygodnia wprowadził trzy nowe pasywne zasilacze z serii Prime Fanless. Firma rozszerzyła swoją linię Prime Fanless TX o  zasilacze 80+ z certyfikatem Titanium o nowy 700W model – Prime Fanless TX-700. Model ten stanowi zwieńczenie serii, którą zapoczątkował model o mocy 600W od swojego debiutu w 2017 roku.

TX-700 oferuje pełne okablowanie modułowe, wydajność ponad 95%, regulację obciążenia z mikro tolerancją (MTLR), APFC , najczęstsze zabezpieczenia elektryczne i połączenia, które obejmują dwa 8-stykowe EPS, cztery 6 + 2 stykowe PCIe i dwanaście złączy zasilania SATA.

Następnie SeaSonic rozszerzył swoją ofertę Prime Fanless PX o  zasilacze 80+ z certyfikatem Platinum o nowe modele o mocy 450 i 500W. Kupujący otrzyma zasadniczo ten sam zestaw funkcji co seria Fanless TX, ale z nieco mniejszą wydajnością wynoszącą około 93%. Jeśli chodzi o pozostałe rzeczy to nadal otrzymujemy dwa 8-stykowe złącza EPS, ale tylko maksymalnie dwa 6-pinowe zasilania PCIe i osiem SATA.

SeaSonic wspiera zarówno swoje najlepsze wentylatory TX i PX z wiodącą w branży 12-letnią gwarancją na produkt, prawdopodobnie zapewnioną przez fakt, że te zasilacze nie mają ruchomych części.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.