Home / Aktualności / Seasonic Connect SSR-750FA – nietypowyu zasilacz dla nietypowego użytkownika

Seasonic Connect SSR-750FA – nietypowyu zasilacz dla nietypowego użytkownika

Tak dawno jak na zeszłorocznym Computex firma Seasonic pokazała koncepcyjny zasilacz do komputera Connect, który pomaga zorganizować nasze okablowaniem wewnątrz komputera. Zasadniczym elementem jest to rdzeń złącza zasilania, z którego wychodzą krótsze kable. Firma ogłosiła wprowadzenie na rynek tego rozwiązania wraz z 750-watowym modelem SSR-750FA. Urządzenie łączy się z jednostką główną za pomocą mniejszej liczby kabli o dużej grubości.

Jeśli chodzi o rozwiązania dla firm, Seasonic przygotował model Connect SSR-750FA będący nieznacznie zmodyfikowanym Prime 750 W, który ma zaledwie 14 cm długości i wychodzi z niego tylko kabel o dużej grubości prowadzący do modułu Connect. Prime 750 W jest konstrukcją z pojedynczą + 12V linią, wydajnością 80 Plus Gold, najpopularniejszymi elektrycznymi mechanizmami ochronnymi oraz 135 mm wentylatorem z dynamicznym łożyskiem zapewniającym dobre chłodzenie. Łączność SSR-750FA na dalszych etapach obejmuje 24-stykowy ATX, dwa 4 + 4 styki EPS, cztery 6 + 2 PCIe, 8-10 SATA i maksymalnie trzy 4 Molex. Firma Seasonic oferuje na ten zasilacz z 10-letnią gwarancję. Cen jeszcze nie znamy.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.