Home / Aktualności / Samsung Galaxy S6 – wpadka czy prawdziwy wyciek

Samsung Galaxy S6 – wpadka czy prawdziwy wyciek

Samsung Galaxy S6
Samsung Galaxy S6 czyli kolejne wcielenie flagowego smartfonu Samsunga, pojawił się (a przynajmniej tak można przypuszczać) w filmiku prezentującym inną usługę tego producenta a mianowicie My KNOX.

Dla niewtajemniczonych My KNOX to nic innego jak zabezpieczenie najbardziej poufnych danch w tym aplikacji (np. poczty).

Najwidoczniej ktoś z obozu Samsunga postanowił wykorzystać nadchodzący smartfon do instruktażowego filmu ukazującego jak ustawić ww. usługę na smartfonie z rodziny Galaxy.

Choć jest to prawdopodobne, że użyty do tego celu był Galaxy S6 chociażby ze względu na cienką ramkę, to mając na uwadze ostatnie doniesienia odnośnie zakrzywionego ekranu jaki miałby się pojawić właśnie w tym smartfonie, można przypuszczać iż owy filmik miałby odwrócić uwagę od prawdziwego wyglądu.

Ze swojej strony dodamy, że Samsung lubi eksperymentować oraz tworzyć różne odmiany praktycznie tego samego produktu, co może prowadzić do sytuacji w której zobaczymy Galaxy S6 zarówno w takiej formie jak na filmie, jak i z zakrzywionym ekranem i powiedzmy nazwą „Prime”.

Biorąc jednak pod uwagę chęć Samsunga do konkurowania z iPhone 6, ryzyko znaczącej zmiany wyglądu (np. na taką z zakrzywionym ekranem), mogło by okazać się zbyt duże.

Odkładając na bok wygląd S6-tki, ostatnie informacje jakie posiadamy na temat jego specyfikacji mówią, że zobaczymy w nim procesor Qualcomm Snapdragon 810 processor, 3GB pamięci RAM oraz 21 MP kamerę. Chcielibyśmy aby potwierdziły się pogłoski o ekranie 4K, co oznaczałoby znaczącą przewagę nad rywalami, lecz jak to było w przeszłości, takie nowinki gdy sztucznie przyspieszane, nie wychodzą na dobre producentom sprzętu.

Mamy nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej podczas nadchodzących targów Mobile World Congress 2015 (MWC), które rozpoczną się już 2 marca.

A co wy myślicie o całej tej sytuacji? Czy uważacie, że prezentowany na filmie smartfon to rzeczywiście Galaxy S6?