Home / Aktualności / Samsung S27D590C czyli pierwszy zakrzywiony monitor na rynku

Samsung S27D590C czyli pierwszy zakrzywiony monitor na rynku

Samsung S27D590C 01
Samsung S27D590C to 27 calowy monitor, który wyróżnia się z pośród podobnych rozwiązań z ekranami Full HD poprzez fakt iż jego ekran jest zakrzywiony.

Rozwiązanie, któe jest już coraz bardziej powszechnie stosowane jeśli chodzi o telewizory, wkracza teraz na nasze biurka chcąc zapewnić niespotykane dotąd wrażenia z oglądania filmów czy grania w gry komputerowe.

Poza niesamowitą jakością obrazu, S27D590C jest bardzo elegancką konstrukcją w której prym wiedzie cianka ramka oraz dobrej jakości plastiki.

Na uwagę dla tego zakrzywionego monitora zasługuje także to, że oferuje on szersze kąty widzenia czy głębię obrazu umożliwiającą oglądającym połączenie panoramicznego obrazu z obrazem pseudo 3D. Obraz 3D z pewnością docenią gracze, dzięki któremu gry takie jak symulatory czy FPSy nabiorą nowego wymiaru.

Monitor Samsung S27D590C oferuje 178 stopniowe kąty widzenia zarówno w pionie jak i poziomie, a użyta matryca VA zapewnia dobre wrażenia z oglądania praktycznie z każej pozycji eliminując zjawisko zniekształceń obrazu. Całości dopełniają 5W głośniki stereo oferujące względnie dobrą jakość dźwięku.

Jeśli chodzi o kontrast jaki oferuje ten produkt Samsunga to można tu liczyc na wartości kontrastu 3000:1 oraz jasności 350 cd/m2.

Wartą napomnienia funkcją w tym rozwiązaniu jest tryb gier (game mode), który inteligentnie wykrywa zmiany w wyświetlanym obrazie i w razie potrzeby poprawia rozmyte obrazy, wzbogaca kolory czy reguluje kontrast w celu poprawy ogolnego doświadczenia dla użytkownika.

Na chwilę obecną nie jest dostępna informacja na temat wycenu monitora Samsung S27D590C ani jego dostępności w Polsce.

Samsung 27D590C

Samsung S27D590C 02