Home / Aktualności / Samsung patentuje smartfon z bocznymi ekranami dotykowymi

Samsung patentuje smartfon z bocznymi ekranami dotykowymi

Samsung uwielbia eksperymenty z wyglądem swoich urządzeń i smartfony czy phablety nie są tutaj wyjątkiem. Doskonałym przykładem może być niezbyt mile przyjęty Galaxy Roound, lecz nie można tutaj się dziwić gdyż LG G Flex również nie spodobał się szerszej publiczności. Najwidoczniej czas na niecodzienne rozwiązania w tym segmencie jeszcze nie nadszedł.

Patent jaki złożył Samsung a który spostrzegł serwis Galaxy Club pokazuje, że ten producent ma w planach wydanie smartfona (lub raczej phabletu) z bocznymi ekranami dotykowymi. Owalny kształt smartfonu skrywa w bokach dodatkowe ekrany, które jak możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach będą najprawdopodobniej używane do najczęściej używanych funkcji smartfonu takich jak kamera, wiadomości, ustawienia czy kontakty. Druga strona skrywa pięć niewiadomego jeszcze zastosowania funkcji.

Z niedawnych wypowiedzi zarządu firmy Samsung można podejrzewać iż ten niezwykły wygląd znajdzie zastosowanie w phablecie Samsung Galaxy Note 4. Ciekawi jesteśmy czy innowacje tego koncernu posuną się właśnie w tym kierunku. Czas pokaże.

A co wy myślicie o tak drastycznych zmianach dla SGN4? Innowacja czy eksperyment? Dajcie nam znać w komentarzach.

 

 

samsung-smartphone-design-patent-1

samsung-smartphone-design-patent-2

samsung-smartphone-design-patent-3