Home / Aktualności / Specyfikacja Samsung Note10 / Note10+ oraz data premiery

Specyfikacja Samsung Note10 / Note10+ oraz data premiery

 

Późnym poniedziałkowym wieczorem dotarły do nas informacje dotyczące smartfonu Samsung Note10 jak i Galaxy Note10+, którymi się dziś z wami dzielimy. Telefony te zostaną zaprezentowane za niewiele ponad dwa tygodnie, 7 sierpnia, podczas specjalnej imprezy w Nowym Jorku, niemniej warto się przyjrzeć ich specyfikacji aby rozważyć (lub odrzucić) ich zakup w najbliższym czasie. 

Według wycieku informacji, Samsung Galaxy Note10 będzie wyposażony w 6,3-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080p, który ze względu na wysoki współczynnik proporcji będzie tak naprawdę FHD +. Panel będzie jednostką Infinity O z otworem na dziurkę mieszczącym kamerę selfie. Note10 będzie zasilany przez układ Qualcomm Snapdragon 855 lub Samsung Exynos 9825, w zależności od regionu i będzie wspomagany przez 8 GB pamięci RAM wraz z 256 GB pamięci masowej na dane. Trio aparatu na plecach składa się z systemu kamer 12MP + 12MP + 16MP, a bateria ma pojemność 3500 mAh z możliwością szybkiego ładowania 25W.

Z kolei większy brat, Galaxy Note10 + będzie wyposażony w 6,8-calowy wyświetlacz oferujący rozdzielczość 1440p, co odpowiada QHD +. Wszystko jest identyczne z mniejszym wariantem, no może poza pamięcią RAM, która została zwiększona do 12 GB, dodania czujnika ToF do systemu kamer i większej baterii o mocy 4300 mAh z 45 W szybkiego ładowania.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.