Home / Telefonia mobilna / Samsung może niebawem zaprezentować zginane smartfony

Samsung może niebawem zaprezentować zginane smartfony

zginane smartfony Samsung

Samsung, jeden z czołowych producentów smartfonów, a już na pewno jeśli chodzi o system Android, może niebawem (nawet podczas pokazów IFA 2017 w Berlinie) pochwalić się pierwszymi urządzeniami ze zginanym ekranem, w tym m.in. Galaxy X, smartfonie nowej generacji.

Jak się bowiem dowiadujemy, koreański gigant wchodzi już w końcową fazę testowania tego typu rozwiązania, które powinno zmaterializować się już pod koniec przyszłego roku lub na początku 2019. Informacje te z pewnością są bardzo ekscytujące, niemniej jednak nie należy wstrzymywać z tego powodu oddechu, bowiem jest pewne, że taka nowinka technologiczna z pewnością nie będzie tania. Stanie się tak z uwagi na wysoki stopień skomplikowania technologicznego, a także na pionierstwo Samsunga w tej dziedzinie.

Swoją drogą, to zdecydowalibyście się na taki “wynalazek”? W końcu już kiedyś mieliśmy składane smartfony, które dzieliły ideę oszczędności miejsca w kieszeni, jednak zostały wyparte przez coraz to większe urządzenia.

Źródło: ET News

 

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.