Home / Komputery mobilne i tablety / Samsung Galaxy View – tablet, monitor czy coś innego?

Samsung Galaxy View – tablet, monitor czy coś innego?

Samsung-Galaxy-View

Samsung Galaxy View, czyli klasyfikowany przez koreańskiego producenta jako tablet 18,4 calowe urządzenie do najmniejszych z pewnością nie należy.

Ciężko się też domyślać o dokładnym przeznaczeniu oraz segmencie, w którym będzie konkurował ten nie do końca mobilny tablet wyposażony ma być w ośmiordzeniowy procesor Samsung Exynos 7, wspomniany 18,4 calowy ekran 1080p, 2 GB pamięci RAM oraz 32 GB pamięci masowej.

Standardem w dzisiejszych urządzeniach, także i tu jest Bluetooth oraz Wi-Fi, jednak Samsung poszedł dalej i wyposażył Galaxy View w GPS. Być może przewiduje jego używanie w samochodach?

Zdjęcia, które się właśnie pojawiły prezentują Galaxy View bez fizycznego przycisku obecnego w praktycznie wszystkich produktach Samsunga od lat. To właśnie z nich domyślać się można tego, że Koreańczycy widzą jego miejsce w kuchni podczas gotowania, oglądania filmów czy relacji sportowych na zewnątrz czy też do rozrywki dla dzieci w samochodzie.

Mamy nadzieję, że przy takich rozmiarach, ten gigantyczny tablet nie jest ciężki i posiada sporą baterię, gdyż utrzymanie go przy działaniu przy 8 rdzeniach i takim dużym wyświetlaczu okazać się może nie lada wyzwaniem.

Samsung-Galaxy-View-tabletSamsung-Galaxy-ViewSamsung-Galaxy-View-04Samsung-Galaxy-View-05 Samsung-Galaxy-View-06   Samsung-Galaxy-View-02 Samsung-Galaxy-View-01

Źródło: SamMobile