Home / Telefonia mobilna / Samsung Galaxy J3 – budżetowy smartfon koreańczyków zapowiedziany

Samsung Galaxy J3 – budżetowy smartfon koreańczyków zapowiedziany

samsung-galaxy-j3 (1)Samsung Galaxy J3 po miesiącach spekulacji i domysłów został zapowiedziany budżetowy smartfon koreańskiej firmy, który pomimo przeciętnej specyfikacji powinien nie wyciągnąć z nas przysłowiowego „ostatniego grosza”.

Niemniej jednak Galaxy J3 na razie pojawi się na chińskim rynku bez konkretnych informacji kiedy, oraz czy w ogóle pojawi się na europejskim rynku i w jakiej cenie.

Specyfikacją smartfon ten nie odbiega zbytnio od Galaxy On5, z wyjątkiem pojedynczej karty SIM. Jak więc wygląda specyfikacja J3?

Otóż smartfon będzie posiadał 5 calowy wyświetlacz 720p Super AMOLED, czterordzeniowy procesor taktowany zegarem 1,2 GHz, 1,5 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci masowej rozszerzanej przez karty micro SD oraz kombinacja 8 i 5 MP kamer odpowiednio z tyłu i przodu urządzenia.

Dodatkowo Galaxy J3 będzie wyposażony w baterię 2600 mAh, system Android 5.1.1 Lollipop oraz ważył 138g. Jego wymiary to z kolei 142.3 x 71 x 7.9mm.

A co wy uważanie o kolejnym budżetowym smartfonie na rynku? Czy byłby on dla was ewentualnością, czy może szukacie czegoś „mocniejszego”?

Samsung-Galaxy-J3