Home / Aktualności / Samoloty Disneya (Planes) już 9 sierpnia 2013

Samoloty Disneya (Planes) już 9 sierpnia 2013

Już 9 sierpnia światło dzienne (kinowe) ma ujrzeć najnowsza produkcja Disneya dla dzieci a mianowicie “Planes” czyli Samoloty.

W filmie tym Dusty (główny bohater) marzy o ukończeniu wyścigu powietrznego. Na nieszczęście dla niego nie jest on zaprojektowany do podniebnych wyścigów. Aby pomóc losowi zwraca się z pomocą do lotnika marynarki w trenowaniu go i pomoc w kwalifikacjach do wspomnianego wyścigu. W dodatku musi on stawić czoło wysokościom, o których dotychczas nawet nie marzył. W miarę postępów w nauce Dusty nabiera pewności a tym samym szans w podniebnym wyścigu dookoła świata. Nie sposób się oprzeć porównaniu tego filmu do innej produkcji tego typu czyli Samochodów (Cars) z 2006 roku. Nie jest to bynajmniej nic złego gdyż film ten tak samo jak jego druga odsłona był bardzo udany. Mamy nadzieję, że tak jak z nimi tak i “Samoloty” przypadną do gustu zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Disney udostępnił także grę w przeglądarce z tego tytułu gdzie możemy wcielić się w głównego bohater i którą możemy znaleźć pod tym adresem http://www.disney.co.uk/disney-games/play/planes/prop-wash-pursuit/

Galeria: