Home / Aktualności / Sabaton prezentuje utwór Steel Commanders nawiązujący do gry World of Tanks

Sabaton prezentuje utwór Steel Commanders nawiązujący do gry World of Tanks

Najnowsza współpraca pomiędzy grupą metalową Sabaton i grą World of Tanks weszła na zupełnie nowy poziom! Z dumą prezentujemy nowy teledysk, który stworzyliśmy wspólnie do mającej dziś premierę utworu „Steel Commanders”. Ten utwór opowiadający o potędze i historii czołgów na pewno zagości na playlistach wielu miłośników pancernych bitew. W teledysku występuje gościnnie Tina Guo, popularna wiolonczelistka, nominowana do nagrody GRAMMY. Ponadto, grupa przewodzi wielkiemu wydarzeniu w grze, w którym nagrodą za ukończenie jest pierwszy w historii czołg premium IX poziomu!

„To wspaniałe doświadczenie współpracować z World of Tanks i Wargaming-iem nad tym olbrzymim projektem. Razem stworzyliśmy epicki teledysk do ‘Steel Commanders’ i jest to idealny start tej wielkiej współpracy,” mówi Joakim Brodén, wokalista Sabaton. „Jesteśmy dumni, że możemy być częścią nowego wydarzenia w grze, w którym po raz pierwszy w historii gry występuje czołg premium IX poziomu jako nagroda główna, a my jako członkowie załogi!”

Poza teledyskiem i nową piosenką, członkowie zespołu Sabaton występują w samej grze jako gwiazdy nowego wydarzenia – „Duch Wojny”. Czołgiści World of Tanks będą mierzyć się z wyzwaniami, aby zdobyć ultymatywną nagrodę – czołg premium IX poziomu Strv K. Uważni widzowie dostrzegą go w teledysku, a pojazd zawiera załogę złożoną z członków szwedzkiego zespołu. Głosu w grze użyczył wokalista Joakim Brodén. Z czołgiem wiąże się wiele smaczków do odkrycia, a po jego zdobyciu będzie można powalczyć o unikatowy styl 3D „Duch Wojny”.

– Świetnie się współpracowało z Sabatonem i naprawdę cieszy nas, że są z nami w tym unikatowym projekcie – podkreśla Max Chuvalov, dyrektor wydawniczy World of Tanks. – Nasi gracze kochają ich muzykę i doskonale uzupełniamy się w miłości do historii militariów. Mamy nadzieję, że nowa piosenka zainspiruje czołgistów do jeszcze lepszej gry po kolejne zwycięstwa –

Nawet jeśli graczom nie uda się przejść całego maratonu, za każdy ukończony etap dostaną 10% zniżki na ewentualny zakup czołgu i stylu 3D. Strv K ma ponadto własną ścieżkę dźwiękową od zespołu oraz pozwoli na zdobywanie obligacji w bitwach losowych. Wydarzenie „Duch Wojny” startuje 27 sierpnia i trwać będzie do 6 września.

 

O użytkowniku Łukasz Szałas

Pasjonat motoryzacyjny i komputerowy. Wieloletnia praktyka w konfiguracji zestawów komputerowych poparta dogłębną wiedzą z zakresu informatyki.