Home / Aktualności / gry / Rozszerzenie DLC Star Wars: Battlefront Death Star i Rogue One niebawem

Rozszerzenie DLC Star Wars: Battlefront Death Star i Rogue One niebawem

star wars battlefront Death Star dlc

EA twórca Star Wars: Battlefront zapowiedziało nowe dodatki DLC, w tym Star Wars: Battlefront Death Star oraz Rogue One: Scarif, z których ten drugi bazować ma na nadchodzącym filmie Rogue One, który pojawi się w kinach już w grudniu.

Bliżej premiery dla Electronic Arts jest jednak pojawienie się DLC Death Star, który gracze mają otrzymać już we wrześniu, aczkolwiek Scarif, drugi dodatek do Battlefront z Gwiezdnych Wojen zaoferuje im nową planetę oraz bohaterów bazującą na nadchodzącej produkcji kinowej. Posiadacze przepustki sezonowej (Season Pass) będą mogli grać w nie dwa tygodnie wcześniej niż inni gracze.

Ekscytację graczy potwierdzili twórcy, oznajmiając,że w nowych dodatkach pojawią się Bossk i Chewbacca, klasyczne postacie z Gwiezdnych Wojen. Poza nimi otrzymamy nowe mapy, także te na Gwieździe Śmierci (Death Star) oraz nowe pojazdy, bronie i karty umiejętności.

Studio EA oznajmiło ponadto, że zarówno w Star Wars: Battlefront Death Star jak i Rogue One pojawi się nowy tryb, tryb potyczki (Skirmish mode). Tryb ten umożliwi granie w trybie offline w to co dotychczas wymagało połączenia z internetem. Na nowe możliwości rozgrywki gracze nie będą musieli zbyt długo czekać, gdyż zarówno on jak i nowe „zlecenie Hutta” pojawi się już 21 lipca.