Home / Aktualności / Rollerdrome dostępny dla użytkowników Steam oraz abonentów PlayStation Plus w promocyjnej cenie

Rollerdrome dostępny dla użytkowników Steam oraz abonentów PlayStation Plus w promocyjnej cenie

Private Division oraz Roll7 ogłosili właśnie, że Rollerdrome – niesamowite połączenie shootera i jazdy na rolkach trafi do sprzedaży w cenie początkowej 19,79 EUR w serwisie Steam oraz dla posiadaczy każdej opcji abonamentowej PlayStation Plus. Dzięki ich grze można przenieść się do roku 2030, odmalowanego w retrofuturystycznym duchu lat 70., w hołdującej temu okresowi cenie 19,79 EUR. Po upływie okresu promocyjnego Rollerdrome będzie oferowane w cenie 29,99 EUR w serwisie Steam i PlayStation Store*.

W dniu premiery Rollerdrome doczeka się również wersji próbnej dla posiadaczy PlayStation Plus chcących przetestować tę trzecioosobową strzelankę dla jednego gracza. Posiadacze abonamentu PlayStation Plus Premium będą mogli odkryć tę śmiałą hybrydę shootera i gry skejterskiej osadzoną w mrocznej, dystopijnej przyszłości, sięgając po wersję próbną Rollerdrome 16 sierpnia na PlayStation 5 lub PlayStation 4.

Poznaj kulisy powstania Rollerdrome w najnowszym materiale wideo udostępnionym przez twórców gry. Studio Roll7, mistrz w tworzeniu płynnej rozgrywki, przedstawia zachwycający mariaż płynnych ruchów i mechaniki widowiskowych trików w unikalnym, retrofuturystycznym uniwersum przy akompaniamencie ścieżki dźwiękowej autorstwa Electric Dragon, która przyprawia o szybsze bicie serca. Dowiedz się, jak zespół podszedł do łączenia nieustannego ruchu, stanowiącego fundament aspekt rozgrywki, ze zróżnicowanym projektem poziomów składających się na pełne brutalności areny gry. 

Warto wspomnieć, że Rollerdrome to dzieło obsypanego nagrodami i uhonorowanego statuetką BAFTA londyńskiego studia Roll7, które słynie z definiowania gatunków na nowo i tworzenia wyjątkowych gier, takich jak OlliOlli, OlliOlli 2: Welcome to Olliwood, OlliOlli World, Laser League i NOT A HERO. Ostatnią istotną informacją jest ta mówiąca o dacie premiery Rollerdrome w dystrybucji cyfrowej mającej mieć miejsce 16 sierpnia 2022 r. w wersjach na PS4, PS5 i Steam.

O użytkowniku Grzegorz Szałas

Entuzjasta nowych technologii i założyciel portalu Tech Dice. Poza technologią uwielbiam dobry film, dawkę muzyki oraz aktywności na świeżym powietrzu.